Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az embereket miért mozgatja...

Az embereket miért mozgatja meg jobban a Coca-Cola reklám, mint a tömeges kilakoltatások?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ezt én sem értem, mert több mint 1 millió családot lakoltattak ki, a "senkit nem hagyunk az utcán" szlogen jegyében...
2019. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
1%
A mai világban az emberek csalódnak az ellenkezö nemben, mert megeröszakolják öket, félre megy a pali stb. Ezért lettem én is ferdehajlamú
2019. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert a kilakoltatásokból nem csinál akkora felhajtást a média.
2019. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Akit kilakoltatnak, az nem véletlen. Nem egy, nem kettő, nem három felszólítás, stb után jutnak el az emberek arra a szintre. Sajnálom a kilakoltattakat, de tartozásuk van. Nem fizetnek. Többszöri felszóliþás, egyezkedés utan sem. Mit várnak? Fizesse ki más helyettük? Na azt már nem. Az felhívas lenne keringőre a többi hitelesnek
2019. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 qkker1 ***** válasza:
74%

"Ezt én sem értem, mert több mint 1 millió családot lakoltattak ki"


Tehát szerinted a családok egy harmadát-felét kilakoltatták?!

2019. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Mert nem szeretik a buzulást.
2019. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mert ez ellen könnyebb lépni. Azzal semmit nem tud senki tenni hogy a bank vissza szeretné kapni a kölcsön adott pénzét. Nem kspja ezért kilakoltat. Ilyenek ezek a bankok.
2019. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Mert a 2000 kilakoltatással csak az ellenzéki média foglalkozik ami kicsi.

A kólás teszt uszítással meg a mindent lefedő fidesz media.

2019. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert a középkorban van a magyarok egy részének a gondolkodásmódja. [link]
2019. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
A kilakoltatásokkal az a legnagyobb baj, hogy kevés van belőlük és túlságosan elhúzódnak. Aki nem fizet albérleti díjat, közüzemi számlákat, hitelt, az mégis mit vár el? És miért tiltakozzak az ő kilakoltatásuk ellen én, aki fizetem? Inkább az ellen tiltakozom, hogy egyesek ingyen élősködjenek másokon. Vagy valaki szeretné helyettük fizetni a számláikat?
2019. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!