Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Orbán Viktor Mihály úr...

Dr. Orbán Viktor Mihály úr Magyarország miniszterelnöke, és vezetője, mikor volt katona?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Dr. Orbán Viktor Mihály úr Magyarország miniszterelnöke, és vezetője 1990 előtt volt katona. Bevonulása után elkergette a szovjeteket
2019. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

"Sorkatonaként 1981–1982-ben Zalaegerszegen szolgált"


[link]

2019. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen gyopárt a "rigó" jelzővell illették. Volt egy hoki zászlósi rangja mert beíratkozott egy faőiskolaúra. Döglött egész nap egy évig, amíg a magyar gyerök szopta a faszt másfél évig...
2019. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Orbán már 6 vagy 8 osztály után mehetett egyetemre, mert jó káder elvtársaknak ez az imperialista ocsmány találmány, mint az érettségi, csak szükséges rossz volt a kibontakozásban.

Most is van sok jó doktor közszolga 34-es iq-val.

2019. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem előtt, előfelvételisként, 11 hónapig.

Akkoriban akit fölvettek az egyetemre, annak az egyetem elkezdése előtt kellett letölteni a sorkatonai szolgálatból 11 hónapot. A maradékot az akkori 18 hónap kötelezőből az egyetem befejezésekor.

Akit főiskolára vettek föl, annak nem kellett a tanulmányok megkezdése előtt katonának menni, hanem utána volt egyben 18 hónapig katona.


11 hónap után általában tizedesek lettek. Vagy ha valaki pl. sportolt, és jól, az kaphatott magasabb rendfokozatot is.

2019. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!