Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért mindig az...

A Fidesz miért mindig az időseknek és a kisebbségeknek osztogatja az alamizsnát a választás előtt?

Figyelt kérdés
Értem én hogy szavazatvásárlás, de miért mindig az időseknek meg a kisebbségnek jár a plusz pénz, ingyen tűzifa, ingyen krumpli? A dolgozó rétegnek, fiataloknak, egyedülállóknak stb. miért nem adnak soha egy fillért sem ilyenkor se? A nyugdíjasok bezzeg minden választás előtt kapnak. Miért csak a nyugdíjasok voksait akarják megvásárolni?

2019. aug. 24. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert ez a leghatékonyabb.

Ha fiatlaoknak adnál valamilyen utalványt, attól sokkal kevesebben szavaznának közülük a fideszre, mint a nyugdíjasok közül.

A nyugdíjasok szavazási hajlama is magasabb: ezen múlt a brexit is.

2019. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Átlag dolgozó fiatal vagyok és még pénzért se szavaznék a Fideszre.

Na ezért nem minket támogatnak.

2019. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is ad, mert magyarországon kapok 120 ezer nyugdíjat, de Belgiumban majd meghívom az embereimet egy kávéra, ahol építésvezető főmérnök vagyok a nyugdíj után, mert nem szeretem a farhátat otthon.
2019. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez térül meg.
2019. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezeket a legkönnyebb lekenyerezni.
2019. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert normális emberek tudják hogy 20 forinttal akar megvenni azért hogy utána 200 000 et leadóztasson rólam.
2019. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Gondolod, hogy képes ezt neked bárki is elmagyarázni?

"alamizsnát" két okból adunk. Együttérzésből, ez jelen esetben nem igaz, hiszen a kormány adja. Számításból, ami szerint kicsike jatt nagy hozadékkal jár. Előbb kiéheztetjük a nyugdíjasok zömét, ezt rákenjük a multikra, majd adunk neki annyit, hogy a választásokig kihúzza. Ennek hatására mi maradunk hatalmon és annyit lopunk, amennyit akarunk. Ha most a dolgozó rétegnek, a fiataloknak adnánk, ott több probléma is van. 1. tudnak ők lopni maguktól is, nem szorulnak ránk. 2. sokkal többen vannak és sokkal többet akarnak. 3. Hiába kapnak, megbízhatatlanok. Vagy el se mennek, vagy másra szavaznak. Kész ráfizetés. Még a választást is elveszíthetjük. 4. Nekik jó a fantáziájuk, megeszik a sok baromságot is, minek neki a pénz. Szóval ennyi ellenérv azt mutatja, nekik tilos adni. Meg aztán nekik ott a fizetésemelés, azt nem mi fizetjük. De mi intéztük el!!!

2019. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha nyugdíjas leszel, akkor megérted.

Akik még dolgoznak, azok valóban számos módon részesülnek a gazdaság prosperitásából, de próbáld csak ki majd sokkal kevesebből megélni, rendes a kormánytól, hogy gondol a nyugdíjasokra.

2019. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert azokat lehet ezzel leginkább megvezetni. Buknak rá, mint ökör a vályúra.

Tisztelet a kivételnek!

2019. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!