Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is büszkék vagytok Orbán...

Ti is büszkék vagytok Orbán kormányzására? 10 éve követelte le kell mondani a miniszterelnöknek ha 300 forint felett a forint tegnap 340 forint volt? Ugye erősödik a gazdaság?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon! Egyre többet ér a forint ezt a lipsik se vitathattyák el!!!!!


Joban tejjesitt!!!!888

2019. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Kit érdekel az euró?


Az érdekel, hogy itthon 2-3x fizetések vannak a Gyurcsány kormányhoz képest, a rezsi csökkent, a terhek csökkentek, az olyan városok ahol nem balos jelölt van azok szárnyalnak. Beruházások, építkezések, stb..


Bátran kimerem jelenteni, hogy sose volt ilyen jó még Magyarországon mint most. És nagyon remélem, hogy sok 10 éven át marad még a Fidesz, mert ha megint hatalomra jut ilyen DK féle csapat akkor 1 év alatt lenullázzák az országot és kiszolgáltatják külföldi érdekeknek ahogy 2010 előtt tették. Csak most sokkal nagyobb a tét.

2019. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

#2: "az olyan városok ahol nem balos jelölt van azok szárnyalnak"


Ezen azért gondolkodj el, hogy miért van. Vajon az, hogy balos vagy független kizárja, hogy értsen hozzá? Esetleg más oka van?

2019. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, előző voltam, jelölt helyett polgármestert akartam írni, gondolom te is. A jelölt még nem számít.
2019. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

"kiszolgáltatják külföldi érdekeknek ahogy 2010 előtt tették. Csak most sokkal nagyobb a tét."


A munkatörvénykönyvét mármodositották ugy hogy a munkavállalot hátrányosan érintse.


A multik az első a lopás a második és a sor végén valahol a giliszták meg az ürülék környékén vannak a magyar állampolgárok.

2019. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
" le kell mondani a miniszterelnöknek ha 300 forint felett a forint" Szerintem most is 300Ft a 300Ft! Szerinted?
2019. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valamelyik okos kitalálta, hogy most ezt a forint árfolyamot kell bedobni, úgy sem értenek hozzá az emberek, lehet róla mondani bármit.

Csak azt felejtitek el, hogy pont azért nem tudnak róla semmit az emberek, mert marhára nem számít neki, hogy mennyi az euro aktuális forint árfolyama.

Ha bajod van az import cuccok áraival akkor vegyél magyar terméket! A magyar gazdaságnak kifejezetten az a jó ha végre itthon a vásárlók nem érzik olcsóbbnak a holland tejterméket meg a német epret, mint a magyart. Aki meg kiviszi a termékét, szolgáltatást és utána itthon használja fel a pénzét, az is most jár jobban.

A cseheknél, norvégoknál, svédeknél is értéktelenedik június óta a valutájuk. Akkor ott is mondjanak le? Vagy ott is Orbán miatt van?

2019. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező

Igen, szerintem nagyon jól végezték a dolgukat. Büszke nem lehetek rájuk mert nem én csináltam hogy ilyen jól menjen az ország szekere, nem vagyok kormányzati pozícióban sem, de még fidesz tag sem. Választóként igazolva látom, hogy jó helyre adtam a szavazatomat - ennyi.

Büszkék ők lehetnek a kormányzásukra, mert 2010-ben a kormányváltáskor rajtuk kívül senki nem hitte el hogy ilyen jól sikerülhet. Akkor mindenki vagy tagadta hogy egyáltalán sikerülni fog nekik bármit is csinálni vagy csak remnykedett abban, hogy javulni fog az ország helyzete, az életünk.

Volt 1-1,5 kemény év, utána egy kis levegővétel, majd már 7 éve folyamatosan javul az élet. Az ellenzékiek is külső beavatkozásban reménykednek csak már, vagy hogy jön egy válság amivel majd nem tudnak megbirkózni (meg fognak) vagy az eu vezetése erővel beavatkozik. Mert még ők is látják, hogy mással, mint külső erővel és belső hazugságokkal, már nem mennek semmire.

2019. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyapám azt mondta, hogy mindent aranyban ingatlanban és euróban tartsak, a bankbetétet kerüljem el.

Megfogadtam....

2019. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!