Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki emlékszik még rá hogy...

Valaki emlékszik még rá hogy mit mondott Vágó István a Jobbikról?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan nem fogják elhinni azt amit mondok, esetleg azt hiszik csak trollkodok. Vágó István a Jobbik támogatásával indul a mostani választáson. Itt a bizonyíték, hogy nem hazudok:

[link]


2019. szept. 7. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
20db logó van a jobbik mellett. az nyilván mellékes.
2019. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem inkébb úgy tűnik, hogy a kicsinyes, önös érzelmeit félretéve az egész ellenzéket elfogadta. Pontosan úgy, mint a DK.
2019. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Nana!


Amit írtál, az valós ténnyel valótlanság látszatának keltése. Az alja firkásznépség szokott ilyenekkel operálni, meg a termékbemutatók, "életmód tanácsadások" stílusa szokott lenni ez a fajta csúsztatás.


Nem "a Jobbik", hanem egy csomó párt támogatásával indul, melyek közt a Jobbik, de a DK is ott van.

Közismert, hogy Vágó Gyurcsányt jó miniszterelnöknek tartotta annak idején. Tehát logikus, hogy - ha beszáll a politikába - akkor a DK oldalán teszi.

Tehát a csodálkozásodnak úgy kéne szólnia, hogy a DK és a Jobbik miért ugyanazon jelöltet támogatja.

De hát ebben sincs semmi meglepő. Ha egyszer alkalmasnak tartják, miért ne támogassák? Arról ne is beszéljünk, hogy a Jobbik nagy utat tett meg az elmúlt 6-8 évben a radikális jobboldalról a hmhm, nem is tudom hova. Szóval EZ a Jobbik, nem AZ a Jobbik. AZ a Jobbik most a Mi Hazánk, amelyik mintha nagyon alányalna a Fidesznek, ami viszont újdonság a korábbi Jobbikhoz képest is.


Szóval érdekes dolog ez, hogyan változnak emberek és vélemények...

2019. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"20db logó van a jobbik mellett. az nyilván mellékes.


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad."


Értem már, ha tizenkilenc normális értékrendű párt egy rasszista és antiszemita múlttal rendelkező párttal fog össze, akkor már felejthető a múlt, még akkor is ha a pártelnök egy volt szkinhed vezér. Még Kósa sem mond ilyen gyenge hazugságokat és kifogásokat mint te.

Ez tényleg száz százalékban hasznos válasz volt. Minden DK-s haverodat mozgósítottad, hogy összejöjjön a 100%. Velük ellentétben én nulla százalékban tartom hasznosnak a válaszodat, mert nem a kérdésre válaszoltál. Próbálj meg keresni régi cikkeket ahol Vágó István a Jobbikról nyilatkozott és elítélte őket, ha hasznos választ akarsz írni!

2019. szept. 7. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Ma már nincs ebben semmi meglepõ, de ha ezt a képet 6 éve láttam volna az biztos kigurultak volna a szemeim a fejembõl 😅
2019. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Azért ez a nagy "támogatás" kimerül annyiban, hogy nem indítanak rá másik jelöltet.
2019. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

"Értem már, ha tizenkilenc normális értékrendű párt "

Én egyetlen normális értékrendű párt logóját sem látom a kvízmester plakátján.

2019. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A jobbik mélyebbre már nem süllyedhet, tudják ők is, csak túl akarnak élni a következő választásokig, ezért csapódnak be mindenféle alak mellé (/alá).


Remélem most ezt végre tudatosult abban a marék jobbik hívőben is, hogy a látszat néha bizony nem csal!

2019. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Semennyivel nem vállalhatatlanabb a Jobbik, mint a DK.

Kivéve a DK és a Jobbik szavazói szerint.

Ezért nem fog működni a ballib ellenzék matekja, mert az a Jobbikos, aki a párt eredeti értékeit követi, az sosem fog DK jelöltre szavazni.

2019. szept. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csakhogy évek óta láthatjuk mi van, mikor mindenki indítja a maga jelöltjét. Fszveregetés közben mind hoppon marad.
2019. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!