Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dogtor Orbán Viktor Mihály...

Dogtor Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr miért tartja ilyen fontosnak a vallást?

Figyelt kérdés
Miben befolyásolja ez az ország működését? Nem mindegy ki miben hisz? Aki a keresztény istenben akar hinni, az higyjen abban, aki allahban az higyjen abban, aki buddhista annak is egészségére, aki meg csak magában akar hinni az csinálja. Nem mindegy, ha amúgy tisztességes állampolgár? Nem értem miért nyomatja ennyire a keresztyénséget a Tisztelt Miniszterelnök Úr.
2019. szept. 12. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Dr.Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úrhoz képest mindenkit alkalmatlan.

Szerencsére, hogy Gyurcsány megbukott 2009-ben.

2019. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert a tisztelt Miniszerelnök Uram így tud szembeszállni a migránsokkal és és így fordítja maga oldalára a nyugdíjasokat. Azt is el lehet képzelni, hogy mivel egy egyszerű gondolkodású emberről van szó, lásd: kisvasút, disznyóvágás, foci, ezért lehet gyerekkorából fontos maradt neki a templomba járás.
2019. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Eredetileg azt mondta, hogy a hallást tartja fontosnak. Ezt a félsüket fideszes elvtársak félrehallották (na ugye, milyen fontos lenne a hallás), vallásnak értették. Innen már nem volt visszaút, az terjedt el, hogy fontos nekik a vallás.
2019. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert a magyar nemzet, a magyar nép mindig is keresztény volt. Keresztények a gyökereink, hagyományaink és a kultúránk. Ezt meg kell őriznünk. De hogy ezeknek az összesége miben határozza meg egy országnak a működését? Nem tudom hogy észre vette e valaki, de másképp működik egy muszlim ország, ahol muszlim a politika, és muszlim a kultúra is, ahogyan másképp működik egy liberális ország. Nekem, és úgy tűnik hogy a többségnek is fontos a magyar kultúra, hagyományok, és a magyarság megőrzése. Ezen értékek mellett is lehet modernan haladni, az aktuális világtrend szerint, de vannak alapvető különbségek. Nekem ez fontos, meg kell becsülni és őrizni. Ettől lesz gazdagabb a népünk és az országunk!
2019. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

"Nem mindegy ki miben hisz? Aki a keresztény istenben akar hinni, az higyjen abban, aki allahban az higyjen abban, aki buddhista annak is egészségére, aki meg csak magában akar hinni az csinálja. Nem mindegy, ha amúgy tisztességes állampolgár?"

Nem értem miért is zavar téged az hogy annyian keresztények ebben az országban fontosnak tartják hogy ez így is maradhasson?

Ha szerinted annyira magánügy a vallás akkor téged miért is zavar az ha mások foglalkoznak vele? Netán kötelező lenne vallásosnak lenni? Mondta neked valaki hogy te is keresztény kell legyél?

2019. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem az zavar hogy milliárdokat ölnek bele a vallásba, mikor ezer fontosabb dologra is lehetne költeni. Engem nem érdekel, ki miben hisz, de az igen, hogy az én káromra művelik, mert az egyházak annyi támogatást kapnak amiből rengeteg kórházat lehetne rendbe tenni.
2019. szept. 12. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező! Milliárdokat ölnek korházakba, iskolába, stadionokba is. Arra jöttem rá hogy nektek semmi sem felel meg. Ha a kormány a vallásra költ, akkor ti azt mondjátok hogy az teljesen felesleges költsön másra. Ha a kormány a stadionokra költ, arra is azt mondjátok hogy teljesen felesleges költsön másra. Ha a kormány a korházakba ől bele pénzt, akkor pedig az a baj hogy miért nem az oktatásba ől bele. Nektek jót nem lehet tenni!
2019. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 qkker1 ***** válasza:
51%

"Azért mert a magyar nemzet, a magyar nép mindig is keresztény volt. Keresztények a gyökereink, hagyományaink és a kultúránk. "


Ezer előtt,mikor István elkezdte tűzzel-vassal terjeszteni a kereszténységet, szerinted milyen "vallású" volt a Magyarság?

2019. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

"Ezer előtt,mikor István elkezdte tűzzel-vassal terjeszteni a kereszténységet, szerinted milyen "vallású" volt a Magyarság?"


Ha nem kezdte el volna tűzzel vassal terjeszteni, és nem alapította volna meg a keresztény magyar államot, akkor valószínűleg nem hogy államunk nem lenne, hanem nem is léteznénk.

2019. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

#7 "Nektek jót nem lehet tenni!"

Így van! Szerencsére erre már rájöttek Orbánék is és nem is foglalkoznak vele hogy mit szövegelnek. Már régen nem akarnak ezeknek az ellenzékieknek megfelelni, mert bármit is tennének az úgy is kevés vagy rossz lenne.

2019. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!