Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek szimpatikus Karácsony...

Nektek szimpatikus Karácsony Gergely?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék a kérdés alatt semmiféle politikai vitát olvasni, nem állok sem a Fidesz, sem az MSZP, sem semelyik partján, a főpolgármesteri választás kb teljesen hidegen hagy, nem vagyok Pesti + még nem is szavazatok hál' Isten. Csupán arra lennék kíváncsi, szimpatikus-e nektek ő?

Nekem egyáltalán nem.


2019. szept. 17. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem igen.
2019. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem olyan pojáca ábrázata van, ilyen tipikus papucsnak néz ki aki nem tudná a kezében tartani a dolgokat, ami amúgy így is van.
2019. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Ha le kellene festenem ember formájában Budapestet, Karácsony Gergőt festeném le. Egyszerűen annyi már az "értelmiségi" ember Búzapesten, hogy Karácsony pont ideális képviselője az ottani embereknek. Megérdemlik. Remélem ő nyeri a választást!


Nem is ártana, ha a Fidesz visszavenne egy kicsit Budapest finanszírozásából és jobban fókuszálna a vidékre a központosítás helyett...

2019. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Most láttam ezt a parkolási cikket, ahol Karácsony tartózkodott attól a szavazattól, hogy a parkolásdíjat ne az mszp és fidesz kapja, hanem a Budapestiek...

Így elég kétszínű alaknak tűnik. Stadionstopot hírdet, ami törvényileg megvalósíthatatlan, miközben több milliókat zsebel be a pártja jogtalanul a parkolásokból a budapestiek kárára.

2019. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Egy szeretni való eseten figura. A szimpatikus örök vesztes-típus mintapéldánya. :)
2019. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
*esetlen
2019. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

"Nektek szimpatikus Karácsony Gergely?"

Ha egy olyan figurát keresnék aki valamilyen hivatalban kellene hogy az ügyemet elintézze, vagy egy társaságban ismertem volna meg magánemberként - akkor szimpatikus lenne. Elsőre.

De ha valaki többet megtud róla akkor már előjönnek azok a vonásai is amikkel kevésbé tudnék mit kezdeni. Határozatlanság, művi magabiztosság, másnak akar látszani mint amilyen valójában és nem képes a feladataira koncentrálni, azt elvégezni, inkább csak főnökösdit szeretne játszani.

Ezek egy szimpla ismeretségnél vagy a hétköznapi életben elfogadható dolgok, de alapvetően alkalmatlanná teszik azokra a pozíciókra amikbe rendszeresen jutni szeretne.

2019. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem igen. Ő a valódi közös ellenzéki jelölt és nem azok közé tartozik akiket az ellenzéki szavazók megosztása és a cirkusz miatt indítottak.


[link]

2019. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Gyenge jellemnek tartom, sőt lassan már azon se csodálkoznék, ha kiderülne, hogy valamilyen fogyatékossággal él.

Teljesen alkalmatlan felelősségvállalásra, és csak emiatt lenne kényelmes bizonyos csoportoknak, ha főpolgármester lenne. Aláírna mindent, amit elétesznek.

2019. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem szimpike. Csak nem értem minek cserélte az elempés kabátot emeszpésre.
2019. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!