Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi az az egy...

Fideszesek, mi az az egy dolog legalább amit szégyelltek abból amit a Fidesz tett 2010 után?

Figyelt kérdés
Biztosan van akár egy elhibázott gazdasági lépés, akár a jogállamiság lerombolásával kapcsolatos dolog, akár a buta propaganda valamelyik ciki része számotokra, akár valamelyik diszkriminatív intékedésük, korrupciós ügy, beszólás, bármi. Csak kérlek azt ne mondjátok, hogy nincs ilyen, az nem lehet.
2019. szept. 21. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nem én tettem bármi is lett volna az, nincs szégyellni való. Nem tudom miért nem kérdezitek meg egymástól azt hogy ellenzékiek, szégyellitek-e amit az utóbbi időben a politikusaitok csináltak? Nyilván mert ti sem érzitek úgy, hogy egy politikus tettéért a szavazónak kellene szégyellnie magát. Szóval a kérdés hülyeség.

Ha viszont arra vagy kíváncsi mi az amivel nem értek egyet - hát sok van.

A legelső hogy minden egyes hazugságért pert kellene indítani és nem legyinteni, hogy hát a kormányzatnak el kell viselnie. Nem kell. Kő keményen bevasaltatnám a kártérítéseket minden aljas hazugság, rágalmazás vagy ferdítés után.

A második, hogy a felsőoktatásba sokkal több pénzt kellene tenni még ennél is.

Harmadik, nem a pedagógusoknál kellett volna kezdeni a béremelést, hanem az egészségügyben. Tudom hogy meg kellett várni amíg az ágazatban átalakítások vannak és tudnak életpálya modellt meg bértáblákat alkotni, de alapból minden egészségügyi dolgozónak duplájára kellett volna emelni a fizetését már 2013-ra.

2019. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért nem került börtönbe a böszme, mert a Csutinak az ellenzékbe van rá szüksége...
2019. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!