Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt Karácsony...

Miért hiszik azt Karácsony Gergely hívei, hogy ha Puzsér visszalépne a javára, akkor a Puzsér-szavazók átszavaznak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Puzsér már 15 éve szidja az MSZP-DK-t, számtalanszor elmondja, hogy ő az ellenzéknek az ellenzéke. Számtalanszor elmondta, hogy ő nem a Fideszt akarja leváltani, hanem a teljes elitet és semmilyen értelmét nem látja annak, ha a mostani korrupt, tolvaj ellenzék győz a Fidesszel szemben.


Puzsér politikailag egyáltalán nem áll közel az ellenzéki pártokhoz sem. Aki Puzsérra akar szavazni, az már eleve azért szavaz rá, mert nem akar sem a NER-re, sem a balliberális pártokat is egybefoglaló Fidesz-ellenes összefogásra. Mert mindkettőt UGYANANNYIRA rossznak tartja.


Én nem is nagyon találkoztam még olyan Puzsér hívővel, aki hajlandó lenne Karácsonyra szavazni, sőt, sokan inkább Tarlósra. Sokkal több a jobboldali Puzsér-szimpatizáns, mint az sokan gondolják. Pl. a fővárosi jobbikosok, sok LMP-s, protestszavazók, ezekről miért hiszitek, hogy hajlandóan odaállni Karácsony mellé a Fidesz ellen?

Hát épp ez Puzsér lényege, hogy nem csak a Fidesz ellen kell menni bármi áron, hogy a mostani ellenzék sem különb!



2019. szept. 22. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Vajh miért támogatja Tarlós, hogy Puzsér és Berki minél nagyobb nyilvánosságot kapjanak? Ne játsszuk már a hülyét. Aki Puzsérra szavaz, az sokkal nagyobb eséllyel szavazna át Karácsonyra, mint Tarlósra. Nem kell ehhez agysebésznek lenni. A Fidesz is tudja, Tarlós is tudja, Karácsony is tudja, én is tudom, te is tudod, Puzsér is tudja. Lehet valóság tagadósat játszani, de nem áll jól.
2019. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Mert a "demokratikus" ellenzék, a DK és az MSZP be etette Őket ezzel az összefogás kamuval...

Illetve ennyire fekete-fehéren látják a világot, nem tudnak nem kizárólagosan csak a fideszben és az mszpben gondolkodni...


Persze az MSZP/DK is addig demokrata amíg az Ő jogaik sérülnek, Őket rekesztik ki.

Ha ezt Ők teszik, azzal már nincsen semmi baj.

2019. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Puzsért immár sokadszor 6-8%-ra mérik. Ha ebből csak 2-3% átszavaz karácsonyra akkor megverheti tarlóst. Merthogy kb ennyi a különbség tarlós és karácsony között. Puzsért és karácsony nincs olyan messze egymástól hogy 0% os átfedés legyen a bázisuk között. Ezt azért te sem hiszed el, ugye?


Jobb kérdés(ek): Puzsér miért nem indult az előválasztáson? Érdekes módon mindenki másnak megfeleltek a feltételek.


A másik pedig hogy minek indul egy olyan választáson ahol a felmérések szerint meg sem közelíti tarlóst?


És félreértés ne essék, szerintem karácsony ugyanolyan hulladék jelölt mint puzsér.


Puzsér egy nagyszájú , alpári stílusú majom, akinél olyannyira beragadt a gyurcsánylemez hogy halála napjáig a gyurcsányt fogja szídni. Arról nem beszélve hogy pocsék kritikus, mind stílusában, mind logikájában.


Karigeri pedig a legnyámnyiláb politikus akit valaha láttam, szerintem örüljön hogy tarlós nem áll ki vitázni vele. A saját kerületében nem tud rendet tartani.


Sajnos a selejt jutott be a berkivel az élen.


Kálmán Olga vagy Kerper Fronius Gábor sokkal jobb lett volna. Ők legyőznék ezt a gyökér, beképzelt tarlóst.

2019. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elfelejtik, hogy egy választáson bárki elindulhat, aki összegyűjti a megfelelő számú aláírást. Akár 20 ember neve is szerepelhetne a lapon, ez a demokrácia egyik lényege.

Személy szerint ha Puzsér nem lenne, inkább rajzolnék egy nagy farkat a lapra, mivel teljesen mind1 hogy Tarlós vagy Karácsony, ugyanaz a kettő csak más körítésben.

2019. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Puzsér politikailag egyáltalán nem áll közel az ellenzéki pártokhoz sem."

Lehet már túl rég volt és teljesen elfelejtetted, hogy Puzsér valami új centrumot akart kiépíteni az LMP-vel, Jobbikkal, sőt Momentummal is. Bár utóbbit viszonylag hamar el is kezdte erősen ekézni.

Nekem úgy tűnik, hogy inkább az ellenzéki pártok nem akarnak közel állni egy olyan megosztó személyhez, mint Puzsér. Van nekik éppen elég bajuk, nem kell még egy púp a hátukra, hogy magyarázkodni kelljen Puzsér minden egyes mentális és verbális kirohanása után.

2019. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Pont azért van bajuk, mert nem állnak Puzsér mellé. A hülye pártok nem látják be, hogy a centrum lenne az egyetlen járható útjuk. Inkább próbálnak megfelelni az MSZP és Gyurcsány uralta korrupt ellenzéknek, ami szépen és módszeresen ledarálja őket.
2019. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Kétszer is megpróbálták, kétszer is elbuktak vele (legutóbb akkorát, hogy a pártvezetők is belebuktak). Ezek szerint nem lehetséges, hiába éltek bármilyen pillecukros, centrumos képzeletvilágban.

2019. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyílván abba buktak bele és vélenül sem abba, hogy például Vona távozott a Jobbikból...

Az LMP meg véletlenül sem abba, hogy Szél és Hadházy rohangáltak és fetrengtek az MTVA-ban...

Tudom, hogy akkor már rég nem voltak LMP tagok, de a választók ezt nem tudták, van aki még most sem tudja...

2019. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vona azért távozott a párt éléről, mert nagyot bukott a párt (igen, még a közel 20%-kal is). Ha jól, vagy az előzetes várakozásoknak megfelelően szerepeltek volna, akkor megerősödve maradhatott volna a párt élén.

Az LMP szintén nem volt egy sikertörténet, azt a közel 7,5%-ot is az MTVA-ban fetrengő Szélnek és Hadházynak köszönhették, nézd meg idén milyen "jól" szerepeltek, miután kitették az említett vezetőket a pártból.

2019. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig azért buktak meg, mert egyszer sem próbálták meg igazán, rendesen.
2019. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!