Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell nekünk eltartani...

Miért kell nekünk eltartani az erdelyieket?

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 12:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

9. Te kihez beszélsz? Orvos látott?


10. Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Ennyire ostoba nem lehetsz.

2019. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom ezt honnan vetted, mert engem egy magyarországi se tart el...
2019. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mindentudó99 ***** válasza:
58%
Nem kell ezekkel a magyargyűlölőkkel foglalkozni. A kérdezőnek is ez a legnagyobb problémája. Irigylem . Komolyan.
2019. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
Ezeknek a "nagy" magyar romániaiaknak aztán van bőr az arcukon, a pénzért vesz meg benneteket orbán, szégyelhetitek magatokat, elvtelenek és kapzsik vagytok, pont olyanok mint orbán. Nem vagytok méltóak a Magyar névre.
2019. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%
Lepontozhattok csicskák akkor is elmondtam sok millió határon belüli Magyar ember véleményét rólatok határon túli kapzsi népség.
2019. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mindentudó99 ***** válasza:
21%
Ez csak egy magyargyűlölő kisebbség véleménye. A magyar egyébként kisbetű ezt még 8 osztállyal is tudják az emberek.
2019. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%

20:58! Erre mondod te hogy Ez csak egy magyargyűlölő kisebbség véleménye, nos 82% ez szerintem nem egy szűk kissebség. Azt látom hogy a fidesztől hazudni is megtanúltatok, már csak lopni kell megtanúlnotok és valódi fideszesek lesztek.


"A Publicus tavaly augusztusi felmérése szerint a


magyar választók 18 százaléka gondolja úgy, hogy jár a határon túliaknak szavazati jog, azzal együtt is, hogy nem fizetnek itthon adót. A fideszesek nagyjából fele támogatja, hogy szavazhassanak a határon túliak."

2019. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy ilyen veszélyes vagyok. Mi lesz a következő, elvisz a fekete volga és megverik a talpamat?

Az igazság valóság marad, hiába törlitek ki.

2020. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!