Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újpesten kétszer annyi szavaza...

Újpesten kétszer annyi szavazatvevő ajándék csomagot adnak a helyi nyugdíjasoknak mint eddigi években. Ez azért lehet mert félnek hogy nem nyernek?

Figyelt kérdés

Újpesten évek óta minden választás előtt adnak a nyugdíjasoknak egy zsák krumplit meg 1-2 zacskó száraztésztát.

Idén a 10 kiló krupli és a 2 zacskó tészta mellé adnak kávét mézet gyulai kolbászt és mézet is.

Vajon ennyire jól megy az újpesti önkormányzatnak? Vagy csak pánikban vannak hogy nem a Wintelmantel káder Zsolti nyeri a választást?

Feltűnően be vannak rosva, és nem sajnálják a közpénzt a nyugdíjasok befolyásolására

Ez csak szerintem gusztustalan?



#Újpest #lekruplizás #Wintelmantel #fidesz nyugdíjasok
2019. szept. 27. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden öreglánynak Berki tetszik, azért.
2019. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez azért fura, mert utána minden öregember mellé odaállnak a szavazófülkébe, hogy oda húzza-e az x-et ahová kell?
2019. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Soha nem féltek még ennyire, mert most először összeállt az ellenzék. De tökmindegy, már biztos készülnek valamilyen meglepetés csalással amire senki sem számít.
2019. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

#3


Kizárt, hogy félnek. Összeállt az ellenzék, de hogyan? Hárman hatfelé "fogtak össze". Egy ilyen összefogástól én sem félnék egy pillanatig sem.

2019. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Dk s lett a parlamenti képviselő tavaly. Az ep n a legalacsonyabb támogatást kapta a fidesz bp en. Országos ismertséget kapott az ady telek mutyi. Télikabat úgy beszél az emberekkel mintha mindenkit a se ggéből rángatott volna ki,ritka alpári tragár egy pali.

És ezt sokan tudják így persze hogy gondban van. Viszont az 5 évvel ezelőtti 53%os győzelme azért ütős. Így ha 30ezren mennek el megint szavazni a 100ezerből,akár még így is nyerhet mert a választások alapján 15ezer stabil fideszes van újpesten.

2019. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint ujpesten vmi 38%ot kapott az ep n a fidesz
2019. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"mézet gyulai kolbászt és mézet is"

Miért fáj annyira az a kis csupor méz (a kristálycukor helyett, amit korábban osztottak)?

2019. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"úgy beszél az emberekkel mintha mindenkit a se ggéből rángatott volna ki,ritka alpári tragár egy pali.

És ezt sokan tudják"

Én nem tudom. Hol nézhetek utána, hol van rá bizonyíték?

2019. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért ez így nem igaz, én is nyugdíjas vagyok,újpesti is vagyok,itt dolgoztam le 40 évet,(ezért mehettem nyugdíjba)mégsem kapok semmit.(nem mintha nagyon hiányozna)Szerintem csak 65fölött adják .Meg különben is,ne sajnáljuk már az idősöktől azt a kis krumplit,tésztát,apróságokat.
2019. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!