Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vezetői tényleg...

A Fidesz vezetői tényleg elhiszik, hogy 2019-ben a fiatalok a Kádár-rendszerben akarnak élni?

Figyelt kérdés

Éldegélgetünk szépen valahol a 70-es évek légkörében és gyártják sorra a kiskatonákat a Nemzeti Magyar Nemzet részére.

Én nem hiszem, hogy erre vágynak, esetleg egy kisebb, jelentéktelenebb hányaduk. De ők kajak elhiszik, hogy ez a politika, amit tolnak, ez működni fog?



2019. szept. 30. 06:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
#9 Ki írta hogy én a híradóból tájékozódom? Ki írta hogy én kommunista vagyok? Ki írta hogy én kommunista oldalakról tájékozódom? Igen. Valószínűleg én is gazember vagyok mert nem hiszem el azt amit a győztesek összehazudoztak és azért is mert én nem a töri könyvekből tájékozódom. Értelmiségű.
2019. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%

#9! "hazaáruló, tolvaj, gyilkos gazember."


Nem Orbán Viktorról volt szó, figyelj jobban!

2019. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak elhiszik, de nagyrészt jól is tudják. Meglepően sok az olyan fiatal, akik a szüleikhez, nagyszüleikhez hasonlóan az államtól várják aboldogulást, a Fidesz pedig rájuk épít. A gondok akkor kezdődnek majd, ha ezt nem lesz ki finanszírozza, mert az összes olyan, aki magában látja a boldogulás kulcsát, meguúva hogy az ő pénzéből megy a buli, lelép az országból.
2019. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

Kádár nagyon tisztességes, becsületes ember volt.

Csak éppen azt hazudta, hogy a kormánya Magyarországon alakult. Valójában pedig a Szovjetúnióban.

Szintén Kádár volt, aki rábólintott az '56 szovjet bevonulásra.

Az a Kádás, aki egy útlevél kiadásáért cserébe szerzett egy budai villát.

A Kádár-rendszerben pedig azért volt jólét (a szomszédos országokhoz képest), mert eszméletlen mennyiségű hitelt vettek fel.

2019. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
#14 Ha utána olvastál volna akkor tudnád hogy Kádár meg lett fenyegetve azzal hogy ha nem bólint rá az 56'-os bevonulásra akkor megölik. Illetve kapott egy ajánlatot hogy ő fogja vezetni Magyarországot cserébe jómódúságért. Még mindig Rákosi vett fel hiteleket,amit most kell kifizetnie Magyarországnak.
2019. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#4 nem nem tudod elképzelni . Testvérem is ugyan ezt gondolta mikor kiutazott kínába cserediákként egy hónap után sírva könyörögte haza magát.
2019. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
A fiatalok ma már a lábukkal szavaznak. Ma már a külföld olyan, mint Kádár korszakban a Hajdúságból dolgozni a Dunántúlon. Felülsz a repülőre és 10 perc alatt itt se vagy
2019. szept. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mindentudó99 ***** válasza:
96%
Kíváncsi lennék akik itt Kádárt éltetik éltek e egyáltalàn az ő idejében. Kétlem.
2019. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%

"De ők kajak elhiszik, hogy ez a politika, amit tolnak, ez működni fog?":

2010 óta mi van? Van változás? Nem. Akkor csak tetszik a téma rengeteg embernek.

2019. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 15!


Kádár vállalta, hogy egy báb lesz.

Az államadósság az MSZMP utolsó éveiben ugrott meg. Akkoriban Medgyessy Péter, Békesi László voltak a pénzügyminiszterek. Őket akarták (egyiküket sikerült is) visszahozni, mert ők szakértők...

2019. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!