Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pár nap van az önkormányzati...

Pár nap van az önkormányzati választásokig és nem tudom meggyőzni magam, hogy szavazzak, ti is így vagytok?

Figyelt kérdés

Jelzem, kaposvári vagyok, indul a fidesz szineibe Szita Károly, aztán jobbikdékámszpstb Horváth Ervin , aztán Pintér Loránd szpsz (vagy mi a szösz) és Nadrai? bá szöllősgazdik pártja.


Az a dilemmám, hogy szívesen szavaznék az Ervinre, de undorodom a dk-tól és az MSZP-től, Szita jó arc, de nem szeretem az arrogáns fideszt. Két másik csávóra meg max. a szomszédai fognak szavazni.


Ti , hogy döntötök olyan helyen ahol kb. ez a szitu? Pártra szavaztok vagy emberre?


2019. okt. 7. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:
*pszp ( anno szdsz-s volt a manus, ezért keverem).
2019. okt. 7. 22:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Mint DK-párttag?


Nem! :)

2019. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne szavazzál akkor
2019. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a szőlősgazdára szavaznék.
2019. okt. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem elvi problémám, hogy a polgink fesztiválvárost csinált a városból, a felesége first ladyt játszik, a szakképzést egy általános iskolai tanár vezeti (a felesége ezerrel nyal a fb-n), a haverok ülnek az önkormányzatban.

Most gőzerővel megcsináltak olyan zebrát két nap alatt, ahol évek óta nem lehetett áttolni egy babakocsit a kátyúk miatt, ebből is látszik, hogy mi kb nem számítunk, csak a látszat. Eddig nem volt érdekük.

A kórház medencéje förtelem, arra nem jut.

Az uszoda a hírek szerint mindenre alkalmas lesz, csak arra nem, amire tervezték.

Fejlődik a város? Úgy mutogat vállalkozásokat, mintha köze lenne hozzá.

2019. okt. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk is.

Én a közös ellenzéki jelöltre fogok szavazni. Ugyanúgy nem csípem az ellenzéki pártok jó részét, de ez van.

Fideszes polgármesterünk van, mióta az eszemet tudom kb. A város az égvilágon semmit nem fejlődik. A tomegkozlekedesunk szar, az utak tele vannak kátyúval, sehol nincs buszváró gyakorlatilag, tele van kéregetővel a város, nincsenek önkormányzati lakások és úgy szinte minden le van pusztulva, komolyan semmi fejlődés nincs az évek során.

Ennél csak jobb lehet, egy esélyt adnék a közös jelöltnek.

Bár csodát nem várok.

Egyébként nálunk tuti nyer a fideszes, úgyhogy ez van.

A te esetedben szerintem a két kis jelöltre, akik kapnak majd 0,5%-ot,nincs értelme szavazni.

2019. okt. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!