Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja az embereknek a...

Mi a baja az embereknek a krumpli osztással?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nem kell, örüljön neki, ha meg valakinek jól jön, akkor miért sajnálják tőle? Tudom, tudom! Ezzel vesz szavazatokat a gonosz fidesz. De ha az ellenzék tényleg azt hiszi, hogy ilyesmivel szavazatokat lehet venni, akkor miért nem osztanak inkább ők is valamit?
2019. okt. 11. 15:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

na ja. ahol krumplit osztanak a népnek az szegény ország. akkor meg miről is pofázik a fidesz? hol itt a jólét? ja megvan, a borkai-féle tolvajoknál.

nyilván a másik oldal se jobb, az is ugyanolyan lámpavasra való mint a többi.

2019. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

"valakinek jól jön"

Azért van az ország kétharmada nyomorban tartva, hogy az öt kiló krumplinak is tudjon örülni és hálás legyen a felcsúti bálványának, hogy legalább négyévenként gondol rá kevéske krumplival.

2019. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves ellenzék, tessék majd a következő alkalommal szintén krumplit osztani. Hogy nincs rá pénz? Vessék be magukat a milliárdosok!

Mondom ezt úgy, hogy én nem kaptam, mert nálunk nem osztanak.

2019. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Hol osztják? Mondjátok már helyet!


Mennék érte! Kérek én is krumplit!

2019. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!