Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a 2. számú fideszes?

Ki a 2. számú fideszes?

Figyelt kérdés
Én Semjénre gondolnék elsőnek,mert hogy ő az elnökhelyettes,de valami mégis azt súgja,hogy a góré után a Rogán következik.

#politika ##párttag
2019. okt. 11. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Semjén, de Orbán szereti a megerősödött embereket hátrébb tenni (Kósa, Lázár, Rogán, Kövér), hogy sose legyen kihívója és belharc. Én még Mészáros Lőrincet is ideraknám, mert a cégeinek a számát sem tudja , olyan sok van neki, az hogy mennyi pénze van szerintem neki sincs fogalma róla.
2019. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy Semjén az elnökhelyettes, ezzel is igyekeznek fenntartani a látszatát annak, hogy a KDNP egy valódi párt. Lázár ugye hátrébb lett tolva, szerintem is Rogán lehet a második. De igazából mindegy, mert az összesnek együttesen nem számít annyit a szava mint Viktornak. Ha ő egyszer elpusztul, a belviszálynak köszönhetően sok minden ki fog derülni a szemben álló felekről.
2019. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Kis naív. :D


Az 1.-es Pintér, és csak a 2. Orbán.

2019. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. sz Fideszes Kövér Laci bá. Lehet, hogy nem. övé a 2. számú tagkönyv, de egyébként ő a legmeghatározóbb.
2019. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Kövér Lászlót érzem a legkomolyabb tényezőnek Orbán után. Nagyon ellenszenves tud lenni számomra, de becsülöm benne hogy nem tette magát milliárdossá közpénzből.
2019. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vejkó!
2019. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!