Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek nem válnak...

Az ellenzékiek nem válnak azzal hiteltelenné, hogy még az országban vannak?

Figyelt kérdés
Ha annyira rossz lenne itt ahogy beállítják, már kimentek volna külföldre mert ott meg olyan jó minden, kolbászból van a kerítés. De mégsem mentek. Ezek szerint mégsem olyan szar nekik itt, csak szeretnek gyűlölködni meg jól jön soros pénze.
2019. okt. 12. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mennek kifelé mint a kisangyal, nem is hallottál még arról mekkora probléma Magyarországon a kivándorlás? Szerinted az ukránjaitok mégis kinek a helyére jönnek? Kinek a helyére telepíti Orbán befelé a mindenféle nációkat?
2019. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta hiteltelen aki nem megy ki külföldre?
2019. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező egyetértek veled,szerintem is ha olyan jajde rossz lenne itt, akkor menének százával a baloldali politikusok,szavazók a német kalifátusba
2019. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt az ukránozást. gyurcsány gazdádon kívül senki nem telepít be senkit
2019. okt. 12. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


:DDDD

2019. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aggyá mán 2-300.000 forintot baxdmeg!


MÁR ITT SE VAGYOK, FAXFEJ!

2019. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a bizonyos német kalifátus még mindig megelőz minket mérföldekkel, és nem úgy néz ki, hogy ez az eljövendő évtizedekben változna. Itt nincsenek migráncsok, mégis nyakunkon a sok xar. Ebbe beletörik a fideszes agyad mi?


Hidd el nekem, Orbán gazdád is bőven telepít be ukránokat, akár tetszik, akár nem.


A kérdésre válaszolva, ahoz hogy valaki kimenjen pénz kell, nem kevés. És itt már a farkába is harapott a kígyó. Továbbá nem szívesen megy ki az emberek többsége, mert ez az otthonuk, itt akarnak változást elérni. Magyarul a következtetésed, miszerint azért nem mennek ki, mert itt minden olyan jó, több sebből is vérzik. Mennek ki, de aki nem megy az sem azért marad, mert itt minden olyan jó lenne.


Végül pedig, ha kimenne az összes ellenzéki ti nagyon nagy xarban lennétek, akkor már jönnének a megszorítások.


De ilyen alapon én is megkérdezném amúgy, hogy a kormánypártiak miért nem mennek ki Ázsiába, ha annyira rossz a hanyatló nyugat.

2019. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!