Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai alkalmatlan?

Borkai alkalmatlan?

Figyelt kérdés
Csak ha már Karácsonyról ezt lehet kérdezni.
2019. okt. 13. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egyáltalán nem tűnik impotensnek.
2019. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra lehet alkalmas, hogy megynyerje a győri polgármester választást, de utána nincs helye azon a poszton. Melyik cégvezető ülne le vele tárgyalni ezek után? Melyik közéleti eseményen tudna szerepelni emelt fővel?

Csupán arra kell, hogy most nyerjen és a (hamar) következő időközi választáson lehessen másik fideszes jelöltet állítani.

2019. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Alkalmas arra hogy megmutassa, teljesen mindegy mit csinál egy jelölt, ha elegen vannak akiket mindez hidegen hagy. Lehetne liliomtipró is, a keménymag akkor sem pártol el tőle. Tuti befutó.
2019. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ő a mo i teljes közöny érdektelenség és apátia egyenes eredménye és esélyes győztese.
2019. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne,ha az ellenzék által kezdeményezett újraszámolás leváltaná őt szerintem.Amúgy véleményem szerint elvárás ilyen pozícióban,hogy erkölcsösen,példamutatóan viselkedjen valaki.Ő inkább azt mondta,majd a választók eldöntik.Úgy olvastam,hogy sokan azt hitték,ha megválasztják is lemond.Ezért szavaztak rá.A bocsánatkérése sem őszinte,mert papírból olvasta.Ha egyenes jellem lenne,és az erkölcs,tisztesség,becsület számítana neki,a választások előtt lemondott volna.Ehelyett takarózik azzal most majd,hogy megszavazták.Előtte meg azért nem mondott le,hogy majd a választók döntsenek róla.Nagy taktika a hatalomért,pénzért,igazságról,erkölcsről itt szó sincs.Megbocsátani kell persze,de szerintem itt nem egyedi esetről van szó,ebben az yachtos történetben.Mondom ezt Győriként.
2019. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!