Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Nem tartotok...

Ellenzékiek! Nem tartotok attól, hogy Karácsony Gergely hibát hibára fog halmozni?

Figyelt kérdés
Attól, hogy győzött, nem lett sem markánsabb, sem felkészültebb, sem megbízhatóbb. Egy sikeres főpolgármestert kell váltania, és az elmúlt 9 év sikereit még szinten tartani sem lesz könnyű, nem hogy túlszárnyalni. Egy lényegében nem létező párt tagja, akit a saját jelenlegi (érdek)szövetségesei az első perctől kezdve fúrni fognak és Gergőt ismerve, nem hiszem, hogy bírni fogja. Nos?

2019. okt. 14. 00:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
66%
Tarlós ss lett felkészültebb, megbízhatóbb, maradt csak egy fideszbáb. A hibák halmozását láttuk taplóstól, szóval legrosszabb esetben csak ugyan olyan lesz.
2019. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
14%
LEGJOBB esetben csak ugyan olyan lesz.
2019. okt. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
50%
Én kiábrándult jobboldali vagyok, nem igazán ellenzéki, de én tartok attól, hogy Karácsony hibát hibára fog halmozni, a korrupt elvtársak vissza fognak szivárogni, a Fidesz pedig szénné fogja magát győzni 22-ben erre hivatkozva.
2019. okt. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
84%

Karácsony szavazóinak kb a fanatikus 25%-a az aki őt valóban alkalmasnak gondolja. A többi olyan mint én, akik azert szavaztak rá, hogy az orszagot szétlopó, háborús hangulatot szító, az embereket propagandával etető és hülyének néző, az ellenzékieket fenyegető, a keresztény máz mögött k.vázó-kokózó fideszes nagyurak kapjanak egy pofont.


A fidesz most eldöntheti hogy mit kezd a helyzet tanulságával. Levonják hogy ez az irány nem jó, és változtatnak vagy pedig totális háborút indítanak az ellenzékiek ellen. Az előbbi opciónak örülök, az utóbbival pedig remekül megmutatjàk hogy nekik mennyire csak a hatalmuk és nem az ország számít.

2019. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
48%
Ellenzéki vagyok viszont Gergőtől nem túl sok jót várok. Mögötte áll az egész bal oldali söpredék (tisztelet a kivételnek) és hamarosan visszaköszön a mindent szétherdáló Demszky korszak, majd kődobálás, molotov koktél stb stb. Pest éhen fog pusztulni.)
2019. okt. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
71%

Tökéletesen egyetértek a #15-ös válaszolóval!

Ez egy nagy pofon, akár elismerik, akár nem. Szerintem több van ebben az emberben, mint azt sokan mondják. De hogy ez így van-e vagy sem, az majd kiderül. Biztos, hogy sokkal nehezebb helyzetben lesz, mint Tarlós, abból a szempontból, hogy garantáltan megpróbálják majd szétszedni, és ismerve a Fideszt meg is vannak erre az eszközeik. Ha a csillagokat hozná le, az se lesz elég a híveknek ez biztos. De azt nem gondolnám, hogy a “szövetségeseivel” nagy gondjai lesznek.

Meglátjuk, amíg valaki nem kap esélyt (itt most konkrétan a főpolgármesteri címre gondolok), addig nem lehet ítélkezni, de gondolom a Fideszes keresztények ismerik a szólást :)


A #14-est pedig végtelenül szánom és sajnálom, hogy annyira ostoba, hogy így nyalja egy olyan kormány seggét, ami többek között őt is nevetség tárgyává teszi, és pár szem krumplira értékeli (mondjuk reális). Szomorú, hogy ennyire buta emberek léteznek :(

2019. okt. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
74%
Ha megállítják a fidesz által kifejlesztett szabadrablást akkor már többet tett mint az elődei 30 év alatt.és a rengeteg pkuszpénzből több jut a városnak,tehát olyan nagyot nem hibáztat.
2019. okt. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
32%
Már az első nyelvbotlása is megtörtént.
2019. okt. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
68%
De igen, de Tarlósnál sokkal rosszabb nem lehet.
2019. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
20%

tarlósnál rosszabb nem lehet? xddd

gratulálok baloldal a Demszky 2.0-hoz, bohócok :DD

2019. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!