Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is örültök a Mi Hazánk...

Ti is örültök a Mi Hazánk Mozgalom előretörésének?

Figyelt kérdés

Azok a megyék ahol a Mi Hazánk önálló listával indult az önkormányzati választáson:

EREDMÉNYEK

1. Baranya - EP: 3,13% / ÖNK: 4,18% - 0 mandátum

2. Bács-kiskun - EP: 3,67% / ÖNK: 5,48% - 1 mandátum

3. Békés - EP: 4,09% / ÖNK: 6,04% - 1 mandátum

4. Csongrád - EP: 4,95% / ÖNK: 9,06% - 2 (!) mandátum

5. Fejér - EP: 3,69% / ÖNK: 6,76% - 1 mandátum

6. Hajdú-Bihar EP: 3,17% / ÖNK: 4,77% - 0 mandátum

7. Jász-Nagykun-Szolnok - EP: 5,28% / ÖNK: 5,83% - 1 mandátum

8. Nógrád - EP: 4,47% / ÖNK: 5,47% - 1 mandátum

9. Szabolcs-Szatmár-Bereg - EP: 2,92% / ÖNK: 3,34% - 0 mandátum

10. Tolna - EP: 3,53% / ÖNK: 5,18% - 0 mandátum

11. Veszprém - EP:3,50% / ÖNK: 5,13% - 1 mandátum

12. Zala - EP: 3,58% / ÖNK: 5,21% - 0 mandátum



2019. okt. 14. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem előretörés, mivel ez volt az első önkormányzati választásuk. Pusztán csak megjelentek a színtéren. Majd erre érdemes visszatérni 2022-ben, illetve öt év múla a következő önkorm választásokon.
2019. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Abból a szempontból igen, hogy ők demokratikus erő, és a korrupció felszámolásán vannak.


Előretörésről viszont nem beszélhetünk. Lassan félidőhöz közelítünk, és nem igazán jön össze az a bázis, amivel parlamentbe lehetne jutni. Ha nem dobbantanak valami nagyot, akkor 2022-ben vége lesz a történetnek...

2019. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Egerben is lett egy.

Én anno szavaztam rájuk, még a majálisukon is voltam. Most nem, mert a váltás fontosabb volt az ő jelöltjüknek pedig semmi esélye nem volt. Egyrészt mert kis párt, másrészt elég fura háttértörténettel érkezett a váci jelölt, hogy ő egyébként külföldön lakik de ha megválasztatják ideköltözik, a gyerekeit is otthagyja..

A többiek pedig... a párt jobban járna ha megválogatnák az embereket vagy minimum fényképészhez vinnék őket, Monthy Python tablókép. :D Egy politológus srác volt aktív, neki voltak jó gondolatai bár diplomás létére nem túl összeszedetten fogalmaz és hibákat vét. Márpedig egy politológustól az ember azért többet vár, mint Józsi bácsitól aki a kapa mellől ugrott be, hogy én képviselő akarok lenni.

2019. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hiszen rájuk voksoltam mert igaz magyar vagyok és bántott hogy akkor még csak éppen pár százalékkal jutottak be. Viszont elgondolkoztam hogy mi lenne ha például kormányra kerülnének és éjjel nappal a masírozás menne, a nárcizmus és szélső jobbos baromságok. Szóval elment a kedvem tőlük.
2019. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen. Hamarosan kormánypárt lesz.
2019. okt. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

"mi lenne ha például kormányra kerülnének és éjjel nappal a masírozás menne, a nárcizmus és szélső jobbos baromságok."


Rend és fegyelem.

2019. okt. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!