Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KarGeri! A hat ellenzéki...

KarGeri! A hat ellenzéki párt, az MSZP, a Párbeszéd, a DK, a Jobbik, az LMP és a Momentum közül melyiket képviseled majd, mert igencsak eltérő értékrendet képviselnek?

Figyelt kérdés

#Karácsony Gergely #moslékszövetség
2019. okt. 15. 08:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Természetesen a kérdés leginkább a választóihoz szól???
2019. okt. 15. 08:56
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
A demokráciát fogja képviselni!
2019. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom feltűnt-e, de ez nem parlamenti választás volt. A polgármesternek nem dolga egyik pártot se képviselnie, a saját vállalásait kell véghezvinnie, amitől jobb lesz az adott településen élni.


Egyébként nem rá szavaztam.

2019. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2# 😂😂😂😂😂 Na ezen jót nevettem, a demokráciát fogja képviselni, hat ilyen párt képviseletében??? Hogyan?? Hát úgy kicsinálják mint a sicc!!!
2019. okt. 15. 09:02
 5/23 A kérdező kommentje:
3# tisztában vagyok vele, hogy milyen választás volt, de azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy az őt támogató pártok nem fogják neki benyújtani a "számlát", amikor le kell/ lehet nyúlni a lét!!!
2019. okt. 15. 09:03
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem Budapestet és a budapesti embereket fogja képviselni, mert ők választották meg, nem a pártok.
2019. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Miből gondolod, hogy a főpolgármesterség egyenlő a lenyúlással? Gáz, hogy annyira természetes már nekünk a lopás, hogy el sem tudunk képzelni egy más rendszert. Kajak mint a hálapénz rendszer, hogy a beteg ha nem tud adni borítékot inkább orvoshoz se megy. Ez utóbbi egy pár éve szisztematikusan kezd kimaradni, de azért még mindig nem ritka.
2019. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

"3# tisztában vagyok vele, hogy milyen választás volt, de azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy az őt támogató pártok nem fogják neki benyújtani a "számlát", amikor le kell/ lehet nyúlni a lét!!!"


Ne aggódj, korrupció tekintetében mind a 6 párt azonos értékrendet képvisel :P

2019. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Valószínűleg van Karácsonynak egy saját értékrendje, ami nagyon közel áll a baloldali és zöld értékekhez. Elsősorban ennek mentén fog politizálni, valószínűleg Budapest arculattá is ilyen irányba akarja majd változtatni. De ezt hirdette programjában is, tehát nincs itt semmi újdonság ebben. Egy élhetőbb, zöldebb, szociálisan sokkal érzékenyebb fővárost akar, hogy majd mennyire sikerül, azt meglátjuk.

Ehhez legközelebb a saját pártja a Párbeszéd és az MSZP áll, ez biztos megjelenik majd valahogy munkájában. De neki elsősorban az embereket kell képviselnie, szóval remélhetőleg így fog tenni. Ha így tesz, akkor az Budapesten újdonság lesz, mert Tarlósnak nem nagyon sikerült ezt megvalósítania, inkább a kormányérdeket képviselte. Javára mondom, néha sikerült azt fékeznie.

2019. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
A közös értékük, hogy demokraták a Fidesz autoriter rendszerében. Ez képes egy zászló alatt együttműködésre kényszeríteni ennyi pártocskát. Tetszettek volna a Fidesznél nem lerombolni a jogállamiságot, akkor ezek a pártok és az együttesen már hatalmas szavazótáboruk sem találnának egy ilyen fontos közös nevezőt. Ja, hogy akkor nem lehetett volna meghekkelni az egész választási környezetet és akkor a picsuba se lenne már a Fidesz? ;)
2019. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!