Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai Zsolt szexvideóban...

Borkai Zsolt szexvideóban szereplő lányok azok prostik? Egyik egy ismert modell, akkor az?

Figyelt kérdés
Mert az egyik nő egy horvát modell,Iva Grujic, aki azt mondja, hogy nem prosti, de sok pénzére volt szüksége és szexelt a polgármesterrel.

2019. okt. 15. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Aki pénzért fekszik le férfival az nevezhető annak
2019. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mármint a horvát modell azt mondja, hogy nem prosti, de pénzre volt szüksége és ezért szexelt. Komolyan ilyen sok mai nő?
2019. okt. 15. 11:48
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem prostik, kurwák.
2019. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

2: Nyilván a lányok nem fogják magukról azt mondani, hogy prostik :D

De mi más lenne az, aki elmegy pénzért egy orgiára, ahol sorban megizélják a férfiak?

2019. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De az egyik egy ismert horvát modell, és így belement egy ilyen orgiába? Instán teszi ki a képeit.
2019. okt. 15. 11:50
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem is az, csak fura hogy ez az ismertebb modell így belement egy többes szexbe.
2019. okt. 15. 11:51
 7/25 anonim ***** válasza:

"nem prosti, de sok pénzére volt szüksége és szexelt a polgármesterrel."

Na, hát akkor sok pénzért prosti.

Ő úgy érti, hogy nem prosti, hogy másból is van jövedelme, és ez egyszeri alkalom volt. Tehát hogy ne hivogassák ilyen munkára, azt akarja.

2019. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6: Van, akinek a csúnya bácsi a fétise. :)
2019. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hivatásos prostituált az, aki legálisan, vállalkozásban végzi a tevékenységet. És még számlát is ad.
2019. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak a mai lányokról. Nyilván sokan nem ilyenek, a többségtisztességes, de nekem durva, hogy egy modell ilyen simán belemegy egy szex orgiába. Ezek után mit gondoljak a nőkről? Persze nem általánosságban, de engem ez sokkolt! Mennyi r.banc lehet még a világon, akik ilyen simán belemennek és természetesnek is veszik.
2019. okt. 15. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!