Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választásokon végülis a...

A választásokon végülis a Fidesz győzött?

Figyelt kérdés
Azért ha megnézzük több várost, falvakat vitt a Fidesz. Nem tudom miért szomorú sok Fideszes amikor győztek...
2019. okt. 16. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzati választásokon mindig az a jó, hogy az összes part győztesnek tudja hirdetni magát, ha akarja.
2019. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Molyember ***** válasza:
73%
Mert már látják az imádott rendszerük végét, és ettől depisek.
2019. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Szijjártó megmondta: „narancsba borult az ország”.

Én se értem, hogy akkor mi a gond.

2019. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Egy ilyen választásnak nincs egyértelmű győztese. Hasonló eredménnyel egy országgyűlési választást megnyertek volna. Az öt évvel ezelőttihez képest kisebb a fölény, meg sokan Bp elvesztése miatt szomorkodnak, amit én pl. leszarok, számomra fontosabb, hogy a tízezres kisvárosomat kik vezetik, mint Budapestet. Szóval én elégedett vagyok.
2019. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Igen, a Fidesz területi lefedettséget és lakosság számra vetítve is győzött ( országosan!), ha nincs Borkai féle botrány, akkor meggyőződésem, hogy sokkal kevesebb helyen győzött volna a moslékszövetség.
2019. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Én sem értem, hogy a németek miért voltak szomorúk Sztálingrád után, hiszen még mélyen bent voltak az ellenség területén.
2019. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Eddig sokkal több helyen győztek.
2019. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Karácsony mindössze 45 ezerrel kapott több szavazatot Tarlósnál a másfél milliós Budapesten. Tehát ne állítsuk már az egész Budapestet Karácsony-hívőnek, csupán a szavazók fele szavazott Karácsonyra, vagy pontosabb úgy, a Fidesz ellen.
2019. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Igen, a Fidesz nyert, csak sok pozíciót elvesztett és az, hogy az ellenzék óriási összegek felett diszponálhat ezeknek a városoknak, kerületeknek a költségvetéséből, amik egy részét saját, vagy pártpolitikai célokra való felhasználása esetén komoly fegyvert kaptak a kezükbe.

Az is figyelemre méltó, hogy az eddigi néhány ellenzéki város komoly mértékben keresztbe tett a kormányzatnak, szinte háborúskodást folytatva vele, ez most jelentősen megerősödik majd, ami senkinek sem jó, sem az embereknek, sem az országnak, legfeljebb a pártoknak.

A fővárosi többség elvesztése különösen káros pozícióharcokat hozhat rövidesen.

2019. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

"Karácsony mindössze 45 ezerrel kapott több szavazatot Tarlósnál a másfél milliós Budapesten. Tehát ne állítsuk már az egész Budapestet Karácsony-hívőnek, csupán a szavazók fele szavazott Karácsonyra, vagy pontosabb úgy, a Fidesz ellen."


Ez kicsit hasonló, mint ahogy a Fidesz nyert 2/3-al, ami valójában 48% és ott is óriási fölényről beszéltek. Vicces nem? :)

2019. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!