Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik meggyőződéssel állítják,...

Akik meggyőződéssel állítják, hogy Gyurcsány Ferenc piás, azok tudnak legalább egyetlenegy videót linkelni amin határozottan részeg?

Figyelt kérdés

Vagy csak a levegőbe beszélnek és vádaskodnak a nagy semmiről?

Van valami, akár egyetlenegy videó is amin egyértelmű, hogy alkoholos befolyás alatt áll? Vagy bármi egyéb kézenfogható bizonyítéka annak, hogy sokat iszik a szabadidejében?

Én összesen egy videót tudok amin furcsán viselkedik, de egyáltalán nem biztos, hogy ittas vagy másnapos. Ez simán lehet csak sima fáradtság, kimerültség, stressz vagy esetleg valami gyógyszer hatása is:

https://www.youtube.com/watch?v=YW8CPB4zDzU

Szóval ez nem bizonyíték semmire. Akik azt állítják, hogy alkoholista, azoknak van legalább egyetlen valami bizonyítékuk is rá?


2019. okt. 17. 00:32
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
73%
2019. okt. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
64%
2019. okt. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tátott szájjal a f.aszerdőbe, szép-szép
2019. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy szavahihető embertől tudom, aki nem egyszer találkozott már gyurcsánnyal, hogy igen csak nem veti meg a rövid italokat.
2019. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván senkinek sem lesz konkrét bizonyítéka, de vannak dolgok amiket bizonyíték nélkül is sejteni vagy szinte tudni lehet.


Szerintem időszakos alkoholista, mert az arca rövid távon is sokat változik. Néha kisimultabb, máskor igazi vörös, felpuffadt alkesz feje van. Nézd meg a róla készült képeket a vasárnapi eredményváróról.

Egyébként hosszú távon is mintha kicsit leépült volna, nem csak hízás miatt tűnik másnak az arca nekem.

2019. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!