Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy Orbán...

Mit szóltok hozzá hogy Orbán miután szétlopta az országot, Még Hadházi igaz beszédes tábláját is el akarta lopni? Amikor pedig nem sikerült a Fideszes politikusok nemzeti zászlóval igyekeztek elfedni a lopást? Ner kicsiben?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 09:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"MoffTarkin


Te neked mi bajod van? Ha a pszichiátriáról irogatsz megértem."


Örülök csak sunyiba mersz bolondnak nevezni.

Kérlek meséld el nekem miért vagyok bolond?

Mert nem tapsolok egy ország kifosztásához?

Én kérek elnézést hogy zavar nem kapok eü ellátást hiába minden második megkeresett forintom az államé.

2019. okt. 22. 09:38
 12/19 anonim ***** válasza:
10# hú, de kemény vagy 😂😂😂😂😍😂
2019. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

" A kérdésre írt válasz: Mit szóltok hozzá hogy Orbán miután szétlopta az országot, Még Hadházi igaz beszédes tábláját is el akarta lopni? Amikor pedig nem sikerült a Fideszes politikusok nemzeti zászlóval igyekeztek elfedni a lopást? Ner kicsiben?

""MoffTarkin Te neked mi bajod van? Ha a pszichiátriáról irogatsz megértem." Örülök csak sunyiba mersz bolondnak nevezni. Kérlek meséld el..."

Az üzenet szövege: Talán mert bolond politikusokat védessz?"


Kit is védtem? :O Nekem nem tiszta miről beszélsz?

Írhatsz nyugodtan ide is nem kell gyáván privizgetni

2019. okt. 22. 09:48
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Hahahahahahaha "megtorlás„ az lessz ha a különleges egységek kilövik 2 kilométerről az örjöngö barátaidat,a kik nagyon kemények lesznek a mankóikal meg a világító okostelefonokal és füstgránátokal.
2019. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#16 különleges egységek max egymást lövik lábon, ahogy már bemutatták :DD
2019. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Ja meg pesten kívül a baloldali összefosásnak kampec,csak pesten vannak pártkatináik,idióta szavazóik.


Vidéken nagyon lesznek vereve kapanyélel.

2019. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ez egy gyönyörű metaforikus képe a NER-nek, ahol a magyar zászlóval leplezik még azt is, ahogy a lopásra figyelmeztetőket lopják meg a felcsúti KISZ titkár, és MSZMP-s, KISZ-es, állambiztonságis elvtársai.
2019. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak szóra ugrottak a fideszes csicskák...
2019. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Orbán azért vágott olyan "értelmes" képet, mert ez volt az első eset, hogy amit le akart nyúlni, az nem sikerült neki!

Hát, szokjon hozzá a kis szajré-matyi.

Az, hogy ezt a lenyúlást a nemzet zászlaja mögé bújtatva csinálta, az nagyon jól jellemzi az álságos és hazug magyar politikai közállapotokat!

2019. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!