Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor milyen gyógyszere...

Orbán Viktor milyen gyógyszereket szed?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, nekem se ártana egy pszichiátriai kezelés.

2019. okt. 30. 19:58
1 2 3
 1/23 Sulek Péter ***** válasza:
Nem tudom,de én úgy emlékszem valahol olvastam,hogy Rivotrilt az egy nyugtató,a többi gyógyszerét nem tudom bocsi
2019. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Krumplicin, Stadionum, Putyinid.
2019. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezz meg egy pszichiátert, ő nyilván tudja, hogy a paranoid skizofrénia karbantartására miket szoktak felírni és miknek van olyan mellékhatása, mint ami a miniszterelnöknél is jelentkezik.
2019. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
én azt kérdezem, hogy milyen gyógyszereket nem szed (azok közül, amit felírtak neki)
2019. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Úgy hallottam dr. Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr Graz-ban kezelteti magát.
2019. okt. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nem eleget. Ha rendesen szedné a gyógyszereit, talán kevésbé lenne hülye.
2019. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Halopelidor az biztos bejátszik. Attól olyan szép kifejező a tekintete mint a döglött birkáé, és a kaméleon nyelvnyujtásra is magyarázat...
2019. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

Hasfogót biztosan.

Mindig besz@rik, ha a néppel, vagy egy hazai vezetővel kell találkoznia...

2019. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
41%
Hogy kicsit komolyra vegyük, valóban aggasztóak a nyelv/szájmozdulatok,sőt néha alapból a mozgása és a grimaszai, amiket csak a vak nem vesz észre rajta. Ennyiből nem lehet megállapítani biztosra amúgy, de valami pszichiátriai betegség kezelésére használt gyógyszerek műve. Hogy konkrétan melyik...nos ezt nem tudnám megmondani. Valami antipszichotikum lehet. Queriapine, Risperidon, Olanzapin... Olvasd a mellékhatásokat és ismerj rá.
2019. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Juncker durvább
2019. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!