Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gáz ha valaki Fideszes?

Miért gáz ha valaki Fideszes?

Figyelt kérdés
Nem értem meg, hogy az ellenzék most beszéljünk a DK-ról, Momentumról, jobbikról, MSZP-ről stb... Miért annyira ellenséges a másik oldallal. Olyan érdekes, mikor a demokrácia szó használata nekik kedvez, akkor nagyon jól tudják használni dr amimor a másik oldalról van szó és a másik oldalnak kedvez akkor mindjárt megváltozik a kis véleményük. Most gondolok itt arra, hogy úgy akarják meg nyerni a másik oldalt hogy mocskolódnak, köpködnek, Fidesz bérenceznek, fityeszeznek stb... Hát így az ég adta világon nem fog senki az ő oldalukra állni. És most nem a "Soros bérenc", "Soros katonája" mondogatós Fideszes trollokról beszélek, hanem azokról akik csak elmondják a véleményüket. Mert egy demokráciában ezt meg szabad tenni! Még a hazug, maffiózó komonista Gyurcsány is bent lehet a parlamentben, a felesége is bent ülhet Brüsszelben. Ezt jelenti a demokrácia! Nem értem mit agy mosodtasztok minket, amikor Gyurcsányt véditek mert tudom hogy így van! Akik most itt jászani fogják magukat, pont azok akik a DK-nak szoktak szurkolni meg szavazni. Hogyha Orbán mellett szégyen lenni, szégyen védeni, Gyurcsány mellett meg a vele szégyen szemre összefogott, elvtelen, egymást jobban utáló ellenzéki pártokkal miért jó lenni, miért jó védeni? Orbán hány ember szemét lövette ki? Hány embert csapott be? De jó tekintsünk el Gyurcsány-tól meg a Fidesztől! Nektek az is Fideszbérenc aki senki oldalán nincs, szodja elvtelenül mind a kettő oldalt mert nem ért egyet? Nem hallottatok még arról hogy Demokrácia? Jogotok van kimondani a véleményt. Ugyanúgy másnak is. Az hogy mit momdtok, ti erkölcsi bizonyítványotok. Az hogy kinek az oldalán vagytok szintén. 30 éve nincs az, hogy csak egy ideológia van!

2019. okt. 31. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem onnan kezdődik a baj, hogy sokan nem tudják megindokolni miért ennek a pártnak a támogatói, ez minden pártra igaz, de a Fidesz esetén ez a legnagyobb mértékű, engem tulajdonképpen az zavar, ha valaki úgy támogatja az adott pártot, hogy közbe nem tud semmit az összes többiről, akkor minek támogatja azt? Lehetséges, hogy egy másik jobban képviselné az érdekeit.

Egyébként én egyik felet se pártolom azok közt amelyeket leírtál.

2019. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 belapus ***** válasza:
100%

Az a gáz - függetlenül a pártszimpátiától -, ha valaki elveszti a valóságérzését.A leírásodból ítélve, te elvesztetted.

"...hazug, maffiózó komonista..." és ide beírsz egy nevet, de a szemellenződtől nem látod, hogy ez a 3 jelző mennyire pontosan ráillik a kedvencedre is.

2019. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Nem védek senkit.


2. A másik oldal áltlában az ő oldalán van, vele fognak össze akkor hol is vagyunk? Nem mondja jogosan egyik oldal sem. Mind kettő annnyira sötét seggnyaló!

2019. okt. 31. 15:49
 4/14 Molyember ***** válasza:
100%

Azért gáz, ha valaki fideszes, mert ebben az esetben egy olyan pártot támogat, aminél aljasabb, korruptabb nem volt a rendszerváltás óta. Ezzel nyilván nem értesz egyet, nem is érted, miért mondom. Ezért nézlek le. Nem csak letagadod a rendszer hibáit, hanem tényleg elhiszed, hogy minden rendben van. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Ha lenne egy fideszes, aki azt mondja, hogy tisztában van a problémákkal, de a Fideszre szavaz, mert neki az éri meg valamiért, azt bár elfogadni nem tudnám, de megérteném, és ő onnantól kezdve politikai ellenfél lenne. De egy átlag fideszes nem ilyen. Az átlag fideszes mindent elhisz, retteg a migránsoktól, gyűlöli az ellenzéket, az EU-t, és fel sem merül benne, hogy hazugságokat olvas a kormánymédiában. Sőt, szerinte nincs is olyan, hogy "kormánymédia", ő az elfogulatlan, pártatlan tájékoztatást kapja pl. az M1 Híradótól. Érted? Nem a fideszesség a probléma, hanem a kritikátlan butaság, amivel mindent és mindennek az ellenkezőjét is azonnal, kérdés nélkül elfogadjátok.

Nem vagyok DK-s, de ezt sem hiszed el. Neked megmondták, hogy az ellenzéket Gyurcsány irányítja, így minden ellenzéki DK-s. Ennyire egyszerű, ugye? Hát nem, de felfogni képtelen vagy. A te világodban minden ellenzéki Soros kottájából játszik, migránsokat akar betelepíteni (még a teljesen hülye "migránspárti" kifejezést is használjátok), és minden Fidesznek szánt kritika mögött az ország elleni támadást, nemzethalált láttok. Azért, mert a Fidesz ezt akarta veletek elhitetni, és akármilyen hihetetlen, sikerült neki. Döbbenetes, mit meg nem lehet csinálni felnőtt emberekkel.

És még mindig nem hiszel nekem, szerinted migránsokat akarok, Gyurcsányt akarom, nyugati érdekeket akarok kiszolgálni, hazaárulni akarok, káoszt, szenvedést, szegénységet, szétvert családokat akarok. Ez nem igaz, de szentül hiszel benne. Ezért nézlek le mélységesen. Nem a véleményed miatt, hanem mert gondolkodás nélkül elfogadtad a propagandát.

2019. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Erre akkor kapsz jó választ, ha azt kérdezed meg, aki annak érzi emiatt magát. Én már unom, hogy megint nekem kellene magyarázkodni. Érdekes módon soha sincsen olyan kérdés itt, ahol fideszes a fideszeseket kérdezné ezzel kapcsolat, például nem túlzó a Soros bérenc vagy Soros katonája, stb. vagy számon kéri azt a válaszolót, aki mindig úgy válaszol, hogy "Gyurcsányod ...", mintha bármi közöm lett volna hozzá vagy támogattam volna.


Ilyen miért nincsen, pedig régen azért voltak itt ilyen fideszesek. Én sajnálom, hogy ők eltűntek.

2019. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3. Engem nem érdekel veletek ellentétben, hogy ki hogyan gazdagodik meg. Mindenki ott vesz el magának ahol tud, egymás között uram, bátyám, testvérem módjára osztogatják a pénzt az ellenzékben is. Csak ti olyan vakok vagytok, meg elfogultak hogyha a saját médiátok, saját pártjaitok lebuktatják egymást akkor azt észre sem veszitek csak az Orbán -fóbia megy. Nem lennének se mennyire jobbak, és ti sem vagytok semmennyire jobbak a kőfideszeseknél. Letagadjátok, hogy a migráció nemzetbiztonsági kockázatot jelent. Miért? Mert az Orbán erre épít kampányt. Kevesebb pénzt adnátok a családoknak. Miért? Mert az Orbán a családokból csinál kampányt. Ti mindennek az ellenkezőjét allítjátok meg tennétek amit a Fidesz mond, hogy el tudjátok mondani mindekinek hogy itt az egész rendszer, és minden rossz! Amiközben ez valójában nem működik ez elvtelenség. Hogyha valaki a kormányt is kritizálja, de nem hajlandó abban részt venni amit az ellenzék csinál, mert szakítani akar ezzel a politikával pl. Mi Hazánk mozgalom, akkor az rögtön Fideszes. Hányszor megkapta a Mi Hazánk mozgalom hogy Fideszes, miközben ugyanugy gyűlöli Orbánt meg le akarja váltani mint a jelenlegi ellenzéket, és Gyurcsányt. Azt mondjátok hogy az egész közmédia Fideszes, egy álhír gyár miközben csak egyetlen egy a közmédiához tartozó csatorna foglalkozik hírekkel meg pitikával. Ha veszít valaki, akkor mindjárt jön az a kifogás: hogy" mert az ellenzéknek nincs szócsöve". Amiközben pont hogy van, csak nem élnek vele. Hány portál, újság, tv csatorna és rádió csatorna is van. Egyáltalán nem vagytok jobbak, nem jogos amit mondtok.


Állandóan szajkózzátok, hogy az ellenzéket nem Gyurcsány irányítja, amiközben aki nem fog össze a szemkilövető Gyurcsánnyal, az ő politikai tömürülésével az Fityeszed, Fideszbérenc!

2019. okt. 31. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

"másik oldal"

Nincs másik oldal. Számtalan oldal van! Ebből Orbán és Gyurcsány is csak az egyik.

Mond már, a fideszesek miért ennyire egybites módon, csak 2 opciót érzékelnek a valóságból?


Gyurcsány így, Gyurcsány úgy, bla, bla, bla...

Történt bármilyen elszámoltatás? Netán a 4-es metró, vagy kormányzati negyed ügyében? Pont a kedvenceid állították le a nyomozást. Ezt valahogy nem híresztelik a fideszes médiában.


Ellenzéki összefogást pedig kevered a Fidesz pártpolitikájávan, ahol a kis pincsik úgy ugatnak, ahogy azt a főnök utasítja. (Már megint) Gyurcsány semennyire se "vezér", csupán egy eszköz a kétpártrendszerre alakított választási versenyben. Bár nyilván már az is baj, hogy a Fidesz saját magára írt játékszabályai szerint folyik a mérkőzés.

2019. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen Gyurcsány nem vezér, mert egy vezér nem járatja le az övéit igen. Egy vezér nem kétszínű, nem azért áll valaki mögé akitől előtte elpártolt, lejáratta mert nyerésre áll hanem végig mellette van.
2019. okt. 31. 17:20
 9/14 anonim ***** válasza:

# 7


Ezzel egyet tudok érteni, 2010-ben vártuk a csodát, de úgy tűnik azóta is ugyanazok ügye zajlott, akik előtte lebuktak. Szerintem nem a véletlen műve, hogy nem volt olyan politikus, aki ellen akkor indult volna nyomozás, ami után elítélték, amikor a pártja nem kormányon volt.

Persze gondolom erre is meg van a hivatalos magyarázat mindegyik oldalon, hogy miért fordulhat elő.

2019. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem akarom védeni Gyurcsányt, mert nem érdemli meg, de ha te nem látod a különbséget közte és Orbán közt, akkor bizony te vagy vak.

Nem kívánom vissza Fletót, de az ő idejében hol volt gyűlöletkampány (közvagyonból!)? Hol volt úszítás a civilek, a nyugat, Soros, CEU, stb. ellen? Hol voltak olyan komoly karaktergyilkosságok, mint amiket a különböző fideszes médiák szoktak előadni? Hol volt ilyen szintű lopás akkoriban? Mutasd meg, hol listáztak akkoriban embereket? Hol volt ilyen szintű központozítás, akár a médiában, akár a törvénykezésben? Gyurcsány mikor rendezte át a körzethatárokat úgy, hogy sokadszorra is 2/3-a legyen?

Az feltétlen újságírói szervilitást, a gyűlöletkampányt, a moralitás teljes hiányát a médiában, és még sok más, mélyen negatív dolgot Orbánék honosítottak meg nálunk, miközben egész Európában ritkaságnak számító mértékben gazdagodtak meg hű kormányközeli emberek. Gyurcsány és csapata ehhez képest piskóta.

2019. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!