Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Idén karácsonykor mit kapnak...

Idén karácsonykor mit kapnak a kisnyugdíjasok ajándékba Orbán Viktor Úrtól?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 21:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Na ide figyeljél. Szüleim már meghaltak, 60 illetve 45 évesen. Nem vagyok már annyira fiatal 32 vagyok. Közgazdász diplomám van, bankban dolgozok. Annyi adót vonnak le a fizetésemből, hogy igazán lehet szavam. A nyugdíjasok viszont mit csinálnak? A nagy semmit, pletykálnak, beletörődnek a másik dolgába. Non-stop szidják a kormányt, hogy nem jó az egészségügy szerintük. Ingyen kapnak mindent az èn és a hozzám hasonló korúak adójából. Szívesen dolgozunk értük is, de ha a hála a szidásunk és a nyavajgás, egy idő után elszakad a cérna. Te viszont gondolom ilyen kis 25 év alatti fiatalka lehetsz, és fogalmad nincs az adó és a nyugdíj rendszerről, valamint arról sem, hogy a nyugdíjasok hogy viselkednek. Azokkal az öregekkel semmi bajom, akik nem nyavajognak, nem szidják a kormányt és az egészségügyet, nyugodtan ülnek otthon a fenekükön. Úgy hogy nix ugri-bugri.
2019. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"A nyugdíjasok viszont mit csinálnak?"

Élveznék a jól megérdemelt nyugdíjukat, ha képesek lennétek megtermelni!

"A nagy semmit, pletykálnak, beletörődnek a másik dolgába."

Nem törődnek bele más dolgába...

"Non-stop szidják a kormányt, hogy nem jó az egészségügy szerintük."

Csak a vakok és az elmefogyatékosok nem szidják a kormányt, nem tűnt még fel?!

"Ingyen kapnak mindent az èn és a hozzám hasonló korúak adójából."

Ide figyel kisköcsög! A nyugdíjasok fizették a te óvodádat, iskoládat, állítólag az egyetemed is; az, hogy lettél és felnőttél, azt a jelenlegi nyugdíjasoknak köszönheted! Ők kivakarták a sz@rból az országot a háború után, a forradalom után veled is bíbelődtek, te meg a NAGY SENKI jössz és számon kérsz?! Mire fel, nyüzüge?!


"Azokkal az öregekkel semmi bajom, akik nem nyavajognak, nem szidják a kormányt és az egészségügyet, nyugodtan ülnek otthon a fenekükön."

A kormányt nem lehet dicsérni, tehát szidni kell!

Te az életben nem végeztél egyetemet, egy üres fejű fizetett nyalóka vagy - szóra sem érdemes!

Úgy hogy nix ugri-bugri!

2019. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Ide figyeljél 1, ne te tudjad jobban, hogy van-e diplomám vagy nincsen, 2 ha Neked kellene elviselni egy stresszes meló mellett plusszban a szomszéd öregek hülyesègeit, Neked is teljesen más lenne a véleményed a dolgokról.
2019. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem törődnek bele más dolgába? Na ne mond már. Állandóan azt lesik nálunk legalàbbis, hogy ki mit csinál, a fiatal egyetemista pár is a pince felől jár be a lakótömbbe. Múltkor találkoztam velük, kérdeztem tőlük, hogy miért a pince felől jönnek, azt mondták, hogy azért, mert az öreg nénik állandóan kifigyelik őket.
2019. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Magyar kórházakat és magyar nyugdíkakat ad nekik a mi tisztelt Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszerelnök Urunk, Isten óvja mindörökké!! ❤🍊✝️❤
2019. nov. 11. 17:40
 16/21 anonim ***** válasza:
"A kormány előtt van a jövedéki adót módosító törvényjavaslat, miszerint a benzin jövedéki adómértéke 5, a gázolajé pedig 10 forinttal emelkedne literenként 2020. január 1-től.! Magyarország "jobban teljesít"...:)
2019. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Laca32, te annyira sötét vagy, hogy képtelenség hogy egyetemet végeztél volna!
2019. nov. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Aki nem szereti az öregeket nyomós ok miatt az mindjárt sötét? Érdekes
2019. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nyomós ok????

"Nem törődnek bele más dolgába? Na ne mond már. Állandóan azt lesik nálunk legalàbbis, hogy ki mit csinál, a fiatal egyetemista pár is a pince felől jár be a lakótömbbe." - ez írod, ez neked a nyomós ok?

Szerintem még érettségid sincs!

2019. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg egy vén hülye vagy vagy gerontofil. A kettő közül az egyik tuti biztos.
2019. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!