Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másban is fokozott útálatot...

Másban is fokozott útálatot váltanak ki a fideszes politikusok?

Figyelt kérdés
Különösebben soha nem érdekelt és nem is váltott ki belőlem semmilyen érzelmet a politika de az elmúlt 9 év után észrevettem, hogy nagyon meggyűlöltem a fideszes politikusokat. A legalja emberekből sikerült összetákolni ezt a pártot úgy érzem. Más pártokban is van egy-két kirívóbb eset de nem az egész banda úgy ahogy van a söpredékből tevődik össze azért. Vélemények?
2019. nov. 7. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a baloldali politikusok is fokozott utálatot váltanak ki!
2019. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Kitérő: Ha magyar lennél, máshogy éreznél. De magyarul írni sem tudsz egyelőre, csak söpredékül.

Vélemény: A fideszes-KDNP-s közéleti személyek belőlem tiszteletet, megbecsülést váltanak ki.

Bár én még ún. ellenzéki embereket sem utálok vagy gyűlölök.

2019. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Van két három akit kimondottan nem kedvelek. De ilyenek ugyanúgy megtalálhatók az ellenzék soraiban is. Utálat gyűlölet nincs.
2019. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"A fideszes-KDNP-s közéleti személyek belőlem tiszteletet, megbecsülést váltanak ki."


És te vagy a magyar szerinted? Inkább magyarellenes.

2019. nov. 7. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tehát soha nem váltott ki belőled érzelmeket a politika. Sem 1995-ben (Bokros-csomag), sem 2005. decemberében, sem 2006. októberében, stb. Az elmúlt 9 évben viszont elszakadt a cérna. Pont akkor, amióta minden idők legsikeresebb és legnépszerűbb kormánya vezeti az országot. Lehet, hogy fordítva ülsz a lovon, barátom. Mondanék néhány vezető fideszes politukust: Varga Mihály, Lázár János, Navracsics Tibor, Kocsis Máté, Pokorni Zoltán, Gulyás Gergely, Szíjjártó Péter, Varga Judit, Rogán Antal, Balogh Zoltán. Velük mi a problémád?
2019. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Én nem nagyon foglalkozom egyikkel sem. Minek?
2019. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

47 és 63%, nem gondolom hogy komolyan gondoljátok amit írtok, elég nyilvánvaló hogy valami fizetett szutykok vagytok


A kérdésre válaszolva, én is hasonlóan érzek

Az az undorító arrogáns pökhendiség ami mérhetetlen ostobasággal párosul ezeknél a felkapaszkodott buta szarrágóknál, az valami vérlázító

És ez kb az összes fidesznyik vezető “politikust” jellemzi, azt hiszi az összes hogy ők szarták a spanyol viaszt

Mondjuk példának németh szilárd, semjén, tállai,kósa a legirritálóbbak közül

Nem tudom hogy képes ilyenekre bárki is szavazni miután hall tőlük egy mondatot is

2019. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
#7 +1
2019. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!