Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nincsen félelem amiatt,...

Nektek nincsen félelem amiatt, hogy miért jár ilyen nagy keleti országok vezetőji egy ilyen pici országhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne tudni hogy az ilyen négyszemközti megbeszéléseken miről is van szó, mit is írnak alá a felek, nekem van félelmem, hogy az ekkora diktatórikus országok vezetőji, mint például Putyin akiről sok minden rosszat lehet hallani országában (pl rengeteg titkos vagyon stb.). Az miért utazgat egy ilyen kis országba és miért találkozik ennyit a vezetőjével, konkrétan félek, hogy keményen az ország eladásáról van itt szó, amiről jobb ha mi nem is tudunk. Nyilván hogy Putyinnak nagy érdeke hogy ennyit találkozzon Orbánnak, Konkrétan nem tudom mi jó származhat abból nekünk hogy Putyin ennyire tartja velünk a kapcsolatot,mi célja van ezzel. Tudom ez most összeesküvés elmélet csak egy picikét gondoljunk ebbe bele.
2019. nov. 8. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon egyszerű, azért mert szeretnek minket. Az oroszok és a törökök testvéreink. Sokat tettek a magyarságért az elmúlt 500 évben, míg a Nyugat csak bajt hozott a fejünkre.
2019. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Ezen most hangosan felröhögtem, remélem hogy vicnek szántad..
2019. nov. 8. 15:19
 3/17 mindentudó99 ***** válasza:
24%
Én konkrétan rettegek. El kell pucolni az országból mihamarabb. Aki jót akar magának az nem marad tovább.
2019. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Ez a diplomácia. Ide-oda mennek, beszélgetnek, feltartják a forgalmat stb.

"sok minden rosszat lehet hallani országában (pl rengeteg titkos vagyon stb. " - jót tennél magadnak, ha nem ilyeneket hallanál-olvasnál, rohadt titkos, amit az interneten írnak, mind

Olvass szépirodalmat - nyugodt lesz a lelked. Pl Tolsztojt . mit olvastál tőle? Ajánlom a Háború és békét, az Anna Kareninát és a többit.

2019. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ujra jonbek 150 evre, most csak felmerik a terepet.
2019. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#2

Ha kizárólag trollkodni akart-ennek nagyobb az esélye-, akkor nagy mákod van :)

2019. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az ország értékeit már rég kiárusították mikor elkezdték a privatizációt.maradt itt pár millió jövő nélküli szegény ember még egy romhalnaz ország.mégis mi az amit féltesz?mi az az érték amit még el lehet adni?
2019. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog, a diktátorok meglátogatják a diktátor pajtásaikat és közös üzleteket is nyélbeütögetnek időről időre.
2019. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

" Az oroszok és a törökök testvéreink. "


Jártál te bármilyen iskolába?

2019. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
De, én nagyon félek a vezetőJitől. Valahogy mégis a nyugatiak rabolták le az országot az elmúlt harminc évben. Nem furcsa?
2019. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!