Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldal hatalomra jutna?

Ha a baloldal hatalomra jutna?

Figyelt kérdés

Ha a baloldal hatalomra jutna eltörölnének minden intézkedést (CSOK -ingyenes étkezés az iskolákban- adókedvezmény - ha valaki a lakóhelyétől 100 kilométerre bérel egy lakást mert ott dolgozik az állam 1 évig fizeti a lakbért - ingyenes tankönyv STB - STB....) csak azért mert azt a jobboldali Fidesz vezette be? Láthattuk, hogy 2002-ben is ez történt.


Újra hitelt vennének fel (Demszky is ezt tanácsolta most Karácsonynak) eladósítanák az országot?


A baloldal miért akarja mindig ha hatalmon vannak tönkretenni mindent?

Miért jó az a baloldalnak ha magas az infláció és nincs munkahely? Akárhányszor hatalmon voltak mindig ez volt a jellemző.


Amikor a baloldal volt hatalmon semmilyen családbarát - emberbarát intézkedést nem hoztak.


2019. nov. 11. 10:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Ez a sok ökörség még trollkodásnak is gyenge kérdező...
2019. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Mondjuk az igaz, hogy amikor 2002-ben átvették a hatalmat mindent leállítottak. Anno az Orbán-Medgyessy vagy Pokorni vitában mondta Péter, hogy ami jó azzal nekik nincs semmi bajuk. A családtámogatást is kibővítenék, de hagynák olyan formában működni. Nem lesz gázáremelés azt hiszem még emlékeztek rá. Medgyessy + Lendvai is lassan mondta el többször hogy nem lesz gázáremelés, hogy Orbán is meghallja. Utána hol elismerték hogy lett, hol pedig letagadták azt is egyidőben https://www.youtube.com/watch?v=w6_t8AkeHhc


Hiába lenne a fiatal XXI.sz-i párt hatalmon, most is ugyanaz a lehúzott szennyvíz folyik vissza Karácsonynál. Demszki, draskovics. A Momentum pedig még a románok mellett is kampányol a mieink ellen. Mit tennének a saját országunkban ? :O

2019. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Gyurcsàny és szövetségesei ismét hazudnak reggel éjjel meg este. Ezzel lehet be tudnak etetni néhàny tapasztalatlan fiatalt, akik gyerekként élték át a Gyurcsàny rendszert, es most elhiszik Gyurcsànynak amit hazudik. Meg a már szenilis 70+-os vén komcsik is könnyen elképzelhető, hogy hisznek neki. De már a józanul gondolkodó öregek sem hisznek neki+a kevésbé hiszékeny fiatalok sem.
2019. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
10: Orbán is megbukott már egyszer. :D
2019. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

""Ózdon a Johnson Electric gyárba már ukránok, szerbek járnak dolgozni, mert annyira nincs munkaerő már.""



Ez hazugság!!!!!



Tudom! Mivel ott dolgozom!


A Johnson Elektricnél Egyedül külföldiként egy ukrán hölgy dolgozik mint mérnök kb 2 éve.


Az idén tavasszal voltak szerbek (kb 10 -12 fő) a Szerbiában működő testvércégtől kb 3 hónapig egy gyártósoron betanulni amit ezután elvittek Szerbiába.


Egyébként pedig nemhogy Szerben meg Ukránok nem dolgoznak itt hanem már lassan magyarok sem ugyanis az elmúlt 2 hónap alatt kb 100 főt leadtak a cégtől és december 15-én újabb leszámolások várhatóak.

2 éve még 1200- an dolgoztak itt most a folyamatosan megszünő sorok miatt most kb 700 -800 -an.


Utána kellene nézni a dolgoknak mielőtt valótlanságokat írsz.


Sőt nemrég volt egy tájékoztatás a (gyűlés) a vezetőség részéről ahol elmondták, hogy nagyon bizonytalan a cég helyzete - jövő márciusban dől el a cég sorsa ha nem sikerül megegyezni a fő vevővel (például VALEO) akár be is zárhat a cég.

2019. nov. 12. 20:08
 16/19 anonim ***** válasza:

,,Ez hazugság!!!!!



Tudom! Mivel ott dolgozom!



A Johnson Elektricnél Egyedül külföldiként egy ukrán hölgy dolgozik mint mérnök kb 2 éve."


Dehogy dolgozol ott te nagyon buta! :D Szerinted, ha nem tudnám milyen állapotok vannak ott akkor felhoztam volna példának? :D

Szerbek meg már jóval előtte is voltak nem egyszer betanulni. :D

Nekem még a svájci időkre is van bőven rálátásom, mikor még svájci cégben volt a kéz, így azért ne akarj kioktatni mik mennek ott. :D

2019. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16# látod, te vagy a tipikus proli, egy két negatív információból levonsz óriási nagy általánosságokat, amit belehazudsz a világba, csakhogy az Orbán fóbiádat kiélhesd! De valahogy nem neked hiszek...
2019. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16: Ezek aztán észérvek amiket írtál. :D De én vagyok a proli. :D Gratulálok. :D
2019. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

""Szerbek meg már jóval előtte is voltak nem egyszer betanulni. :D""



Látod saját magadat hazutolod meg!!!


Azt írod, hogy ide azért járnak szerbek mert nincs munkaerő közben meg csak betanulni jött 10-12 fő akik2-3 hónap után vissza is mentek.


Te kis butuska!!!

2019. nov. 14. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!