Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj minden, amit a...

Miért baj minden, amit a kormány tesz? Hogy akar az ellenzék szavazatokat szerezni?

Figyelt kérdés
Az ellenzéki definíció szerint, aki Fideszes, az agymosott. Aki Fideszes az csak hülye lehet, és hülyének kell nézni. Amit a Fidesz tesz, az a társadalomra kártékony és abszolút rossz. Az ellenzéki emberkék így akarják leváltani a Fideszt. Először is olyan nincs hogy abbszolút jó valami. Nem is lehet definiálni azt hogy mit jelent, hogy abbszolút jó valami mert nem lehet minden egyes társadalmi rétegnek kedvezni. Nyugaton sem abbszolút jó semmi, még a propaganda ellenére sem. Akinek az az abbszolút jó, ami nem Fideszes hogy a Fideszt leváltják az meg szintén ugyanúgy egy agymosott orbánfóbiás mert azt hiszi hogy a fidesz az abbszolút rossz, és hogy a Fidesz nélkül csak abbszolút jó lehet mert ezt mondták neki. Ez így van, különben nem tennék ezt. Pedig olyan nincs hogy abbszolút jó valami, és abbszolút rossz. Aki ilyenekben gondolkodik hogy a kormány minden lépése jó, egyet kell érteni vagy másik véglet, hogy minden lépése rossz lámpa vasat érdemelnek, azok az igazi agymosottak. Egy tény, hogy az ellenzék, a hatalmas nagy mocskolódásaval saját maga alatt vágja el a fát. Az emberek valamiért szavazzák meg újra és újra a Fideszt, ebben benne van az is hogy az ellenzék töketlen, de nem csak ez van benne. Szerintem az emberek többsége, nem agymosott csak logikusan gondolkodni. Tény hogy a Fidesznek egyes lépései megosztóak, és csepett sem tökéletes (abbszolút jó) de nagyon sokat is adott az embereknek. És az embereknél az számít, hogy mit tett le egy párt az asztalra. Ha az ellenzék ezt a viselkedés modellt fojtatja, hiába fog össze az a kemény mag ami most soknak tűnik az is el fog tünni. Azok az én általam úgy nevezett férgek maradnak csak meg, akik a társadalmi helyzet miatt amiért számos dolgot lehet hibáztatni, és nem csak a politikát hanem a történelemet, folyamatosan csak a kormányokat ekézik vakon. Ők abban a hitben élnek, hogy ők jogusultak arra hogy egy olyan társadalomban éljenek amiben csak abbszolút jó van. De ilyen társadalom nincs, még az egyes ide tartozó emberek által elég nagy hibásan méltatott Kádár rendszer sem volt abbszolút jó. Főleg mert így lebutitották az embereket.

#Orbán Viktor #politika #abbszolút jó #abbszolút rossz
2019. nov. 14. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Igazad van, nincs abbszolút jó és nincs abbszolút rossz, mert az abszolútot egy b-vel kell írni.
2019. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. Nekem meg átjavította két bére. Vagyis ez sem abszolút jó.
2019. nov. 14. 22:58
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Akkor térjünk rá az érdemi dolgokra. Mivel 2010 óta egyetlen ellenzéki parlamenti javaslatot sem fogadott el a kormány, ez szerinted azt jelenti, hogy a kormány szerint az ellenzék abszolút rossz. Szerinted viszont azok, akik az abszolút jóban/rosszban hisznek igazi agymosottak.
2019. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3. A kormány sem nem abbszolút jó.
2019. nov. 14. 23:07
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Koránt sem gondolom, hogy minden rossz lenne, amit a kormány tesz, de számtalan dolog szerintem valóban nem jó. S láthatóan az eredmények is egyre rosszabbak, legyen szó akár oktatásról, akár családtámogatásról. De hasonlóan nem tetszik a túlzott centralizáció, az önkormányzatiság felszámolása, stb... Érdekes, hogy lényegében hülyének titulálod az ellenzéki szavazókat, különösen akkor, ha kontrasztba állítod azon fideszes szavazókkal, akik felülnek a kormány sok éve folytatott gyűlöletkampányára. Csak az változik benne, hogy mikor kit kell egy jó fideszes "hazafinak" utálnia. :)
2019. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja igen a másik b nincs ott.
2019. nov. 14. 23:10
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
#4 Fuss neki még egyszer, nem azt állítottam, hogy a kormány abszulút jó, hanem azt, hogy a kormány szerint az ellenzék abszolút rossz. Ez pedig szerinted azt jelenti, hogy a kormány igazi agymosottakból áll.
2019. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a másik tövényét fogják elfogadni, főleg ha ez nekik nem a legmegfelelőbb hanem azt ami nekik a legmegfelelőbb. Ha az ellenzék szerez szavazókat több mandátumot akkor majd elfogadhataa törvényeiket, ők is csak azt fogadják el ami nekik megfelel és öszhangba van az ellenzékkel, vagyis ők is agymosottak. Hogy ki kinek az agymosotta, azt nem tudom ez nekem magas. Lehet saját maguk agymosotjai!
2019. nov. 14. 23:19
 9/18 A kérdező kommentje:
Elfogatatják*
2019. nov. 14. 23:19
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
A ballibák O1G-zéssel és stadionozással terveznek nyerni.
2019. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!