Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kimondhatjuk, hogy az Orbán-ko...

Kimondhatjuk, hogy az Orbán-kormány már egészségügyi kockázatot jelent? 2010 óta annyira tönkrement az egészségügy, hogy a kórházakban hemzsegnek az ágyipoloskák, ruhatetvek, és rühatkák.

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ezek a kisállatok még erősebbé teszik az ember immunrendszerét. A sterilség, ami a nyugati kórházakban van az teszi gyengébbé az immunrendszert. Ezt is jól csinálta Orbán!
2019. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, kockázat, főleg a libák kapnak tőle gágogófrászt, él el fognak pusztulni infarktusban. Komoly állat-egészségügyi problémát jelenthet ez a jövőben. De az igaz kockázat az, hogy mutáció után ez át terjedhet a páros ujjú patásokra is.
2019. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Az semmi, férgek patkányok rohangálnak a jobb kórházakban.

De legalább van stadion.

2019. nov. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit kimondhatsz, legfeljebb hülyének nézünk.
2019. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Valóban felelősség terheli az Orbán kormányt - azért hogy a gyurcsányék által bezárt OPNI helyett az elmebetegeknek nem csináltak újabb intézményt. Te is itt írod a hülyeségeidet, ahelyett hogy ápolók vigyáznának arra hogy szedd a gyógyszereidet.

Amúgy az egészségügy köszöni jól van és egyre jobban lesz - éppen az Orbán kormányok teljesítményének köszönhetően.

Bár most lesz egy nagyobb megtorpanás, mert a ballibek Budapesten leállítják az egészségügyi fejlesztéseket, köztük a dél-budai kórházépítést. Köszönheted a kedvenceidnek hogy éveket csúszik az egészségügy fejlesztése sok százezer ember számára!

2019. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Egy évig voltam vagy 6 kórházban, én nem láttam ilyen nagy lepusztulást.

Vidéken meg felújítottak 80 kórházat, még 100 .

mentőállomást

Az OPNIN kívül kéz gyermekkórház és a Schöpt-Mérey szülőközpontot is bezártak Gyurcsányek, még vagy 15000 ágyat is meg szüntettek.

2019. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam pár kórházban az elmúlt években. Semmi ilyesmit nem láttam. Viszont a logisztikán, informatikán nagyon sokat lehetne javítani.
2019. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Az embernek az a fő dolga, hogy ne kerüljön kórházba.

"Fő az egészség!"

Ismerős a mondás?

De ez a tömegeknél csak üres duma, semmit sem tesznek az egészségükért.

Megvannak a módszerek, tessék tanulni!

Nem kerül pénzbe, csak időbe, itt vannak az infók a neten.

2019. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Én János korhazban voltam szerencsere csak par ora erelyeig de az boven eleg volt. Telen nem volt futes a varoban es kiment bokaval kellett tobb 100 metert setalnom az ugyeletig. Felejthetetlen elmeny volt
2019. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

"Telen nem volt futes a varoban es kiment bokaval kellett tobb 100 metert setalnom az ugyeletig. Felejthetetlen elmeny volt"


Megerősödtél és mozogtál kicsit. Egészséges dolog mozogni. Vagy te nem szereted az egészséges életmódot?

2019. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!