Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hálásak a nyugdíjas...

Miért nem hálásak a nyugdíjas öregek (már amelyik nem az) Orbán Viktor miniszterelnök úrnak?

Figyelt kérdés
Mindig pontosan, időben megkapják a nyugdíjukat, sőt még ajàndék Erzsébet utalvànyt, rezsi hozzájárulást, nyugdíjprémiumot is kapnak. Megvédte őket a migránsoktól, akik az életükre törnének a nyugdíjukért. Mindig nagyon tisztelettel beszél velük és róluk. Sőt lehetővè tette, hogy akár otthon maradhatnak az unokájukkal nagyszülői gyedet vezetett be. Sőt dolgozhatnak is nyugdíj mellett ha akarnak, és még tudnak, ezzel növelve nyugdíjukat. Ami a Gyurcsány kormány alatt tilos volt.

2019. nov. 19. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert közben a gyerekeik, unokáik jövőjét tékozolja el a kormány.
2019. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami. Hozzànk aktív korúskhoz nem annyira kegyes a kormàny, bár így is sokkal jobb a Fidesz mint az ellenzék. A nyugdíjasoknak azonban nagyon de nagyon kedvez a kormàny. De van akinek semmi nem elég.
2019. nov. 19. 09:57
 3/18 A kérdező kommentje:
Korúakhoz
2019. nov. 19. 09:58
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

3,9% infláció mellé 2,8%-os nyugdíjemelés, evi 1x 10000 Ft (ez egy heti ételre sem elég) de ha netán éhen halnának akkor dolgozhatnak.



Nem is értem miért nem hálásak.

2019. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%

Kicsi trollócska!


"Mindig pontosan, időben megkapják a nyugdíjukat,"


Ez egy alapvető szolgáltatás. Miért kéne hálálkodni bárkinek is, hogy a KÖTELESSÉGÉT teljesíti?


"őt még ajàndék Erzsébet utalvànyt, rezsi hozzájárulást, nyugdíjprémiumot is kapnak. "


Választások előtt. Idén Húsvétkor mit is kaptak? És tavaly? Ja, hogy tavaly épp Húsvét után volt választás?


"Megvédte őket a migránsoktól"


A nemlétezőktől? Helyette viszont eladta az országot más migránsoknak...


"Mindig nagyon tisztelettel beszél velük és róluk"


Vagy csak nyalja a valagukat a szavazatért? Ki tudja...

2019. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Biztos akkor a kövek maguktól repültek a rendőrök felé. Hàt a kerítést ki rúgdosta ha nem a migránsok? Èn? Vagy te?
2019. nov. 19. 10:27
 7/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, a kerítést a migránsok rugdosták, de nem azért, hogy itt akartak volna maradni. Tehették volna, fél nap alatt átszáguldottak volna országunkon. Rezsi hozzájárulás? Mai napig nem kaptam még meg. Nyugdíjprémium????? Ez egy alamizsna az elvett svájci indexálás helyett. Az infláció követés meg egy kész vicc.
2019. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sok az idős, egyre kevesebb az aktív korú. Itt nem lehet felelőtlenül jelentősen emelgetni a nyugdíjakat. Hiszen nem szeretnénk hogy 5-10 éven belül bedőljön a rendszer. Ha több gyerek fog születni, azokból egyszer felnőtt kereső, adófizető lesz. Akkor majd lehet jelentősebben emelni, de ez kb. Ez olyan 20 éves távlat.
2019. nov. 19. 11:22
 9/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%

"Biztos akkor a kövek maguktól repültek a rendőrök felé."


Körülkérdeztem itt, és tőlünk nem. De tegezz nyugodtan!


"àt a kerítést ki rúgdosta ha nem a migránsok? Èn? Vagy te?"


Miután 100% biztonsággal kijelenthetem, hogy én nem voltam, a saját feltételezésed miatt csak és kizárólag te lehettél az.


"Ha több gyerek fog születni, azokból egyszer felnőtt kereső, adófizető lesz."


Kár, hogy egyelőre a kormányod egyetlen találmánya sem fordította meg a gyerekszületési folyamatot. Sokmilliárdot öltünk már bele a gyerekekbe, ami ugyan nem feltétlen gond, csakhát hatása az nincs. Azaz nagyon nem sikerült megérteni a fiatalok igényeit.

2019. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mennyi idő alatt zúztad be az öt kiló krumplit, amit a bálványodtól kaptál?

2019. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!