Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek kb. hány...

A fideszeseknek kb. hány százaléka vallásos valójában?

Figyelt kérdés
Én minden fideszestől azt hallom, hogy ő nem. Itt is volt több kérdés ami erre irányult, ugyanez az eredmény, nem vallásosak. De akkor mégis mennyi lehet, 5-10%?
2019. dec. 4. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem olyan 90%. Persze nem keresztény mind, hanem a Fidesz vallást vallják, amelyiknek Orbán a messiása, és van néhány misszionáriusa az EU-ban, akik kevés sikerrel hirdetik a tant, de sok papja Magyarországon jól fanatizálja a híveket.


Persze úgy vannak közöttük kétistenhívők is, akik hisznek a keresztény Istenben és hisznek Orbánban, de Orbán az első, még akkor is, ha tagadják:


Klímaválság? - Hisznek az Istenben, nincs probléma!

Menekültválság? - Jajajaj, Viktor segíííts! Pedig a keresztény tanítás egészen másról szól, pl. ha Isten velünk, ki ellenünk, meg boldogok az üldözöttek, stb. ergo a Fidesz-vallás aminek terjesztésére közpénzmilliárdokat költenek, a keresztény vallással ellentétes tanokat hirdet: Féljetek, és a mi messiásunk, aki egyébként "keresztény", majd megvéd benneteket!

2019. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

Találó hozzászólás, talán igazad lehet, hasonlóan látom.

2019. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

100 százalékról indultak és meredeken növekszik a mutató.

Van olyan fideszes aki több vallást is gyakorol egyszerre.

Mert Magyarország jobban teljesít !

2019. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom, hogy aki pörköltöt eszik szalonnával, az nem lesz rákos
2019. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13 Tévedsz!

0%-ról indultak, mert a Fidesz annak idején még "vallásellenes" volt! Emlékezz a parlamenti rendszeres beszólásra: "csuhások, imához, térdre!", vagy arra, hogy a Fidesz szerint "állami iskolában a hittan éppolyan nagy hiba, mint az abortuszok számát korlátozni!", vagy arra, hogy a vallást és a politikát külön kell választani, és még sorolhatnám. Aztán innen jutottak el egyszer csak egyik napról a másikra a 100%-ra, és onnan mennek még tovább, az már szentigaz.

2019. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Rájöttek, hogy a vallás jó üzlet.
2019. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!