Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elárulja, hogy miért...

Valaki elárulja, hogy miért szűnt meg a kommentelési lehetőség a 444-en?

Figyelt kérdés
Már napok óta nem lehet kommentelni a cikkeket (1-2-őt nagyon ritkán). Mi az oka ennek?

2019. dec. 4. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Volt róka cikk, mert tele van a kommentszekció politikai provokátorokkal meg mindenféle toxic emberrel, és nincs kapacitásuk mindent moderálni.
2019. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
22%
Az Orbánfóbiások, fideszgyűlölők személyeskedéseiből és botrányos megnyilvánulásaikból már nekik is elegük volt. Végre egy ellenzéki lap megpróbál görbe tükröt mutatni a botránypolitizálásnak. Mindenképp pozitív lépés volt.
2019. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Pedig sokszor a kommentelők sok érdekes dologra világítanak rá. Sokszor korrigálják az újságírók tévedését.

Volt pl. egy cikk Szily Lászlótól, tele valótlansággal, rágalmakkal. Nézem, hogy erre a sok hazugságra megírnám egyenként a cáfolatot. Nem lehetett kommentelni. Gratulálok!

2019. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

#3

Az origón sem lehet egy ideje kommentet írni, mert mindenki ott élte ki a frusztrációját és csak úgy hemzsegett a fröcsögésektől..

Ez persze nyilván a vitakultúránk 'fejlettsége' miatt van így.

2019. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nincs ember erre, nyilván meg fog szűnni, vagy kaptak egy vastag csekket, hogy ne kegyen komment szekció.

Pedig micsoda kommentek voltak ott :D

2019. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet Meszaros & Orban Inc a tulaj mar
2019. dec. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Azért, hogy a kommentelők ne tudják megcáfolni a cikkek hazugságait.
2019. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve törvényt alkotott kommunista pártunk és kormányunk, hogy a hozzászólásokért az oldal üzemeltetése felelelős, ezért mindenkinek moderálnia kellett, ami munkaerőt, pénzt követel. Ezek szerint rájöttek, hogy ez így jobban viszi a pénzt, mint hozza, ezért hozták ezeket a szabályokat.


De pl pártunk, és kormányunk pártszócsöve, az origo nem járta be ezt az utat, ott anno csak simán megszüntették az hozzászólási lehetőséget...

2019. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mármint hol? A Facebook oldalukon megosztott cikkek alatt? Én mindenhol látom a kommentepesi lehetőséget
2019. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Soha nem olvastam 444 meg origo kommenteket, bár azt tudom, hogy 4 éve már, hogy nem lehet fideszezni a origon, akkor most meg libsizni nem lehet a 444-en, nem baj, legalább több ember lesz facebook kommentbe, azokat meg tudom sz#patni a kamu facebookommal, és több embertől kapok majd halálos fenyegetést. Tökre bejön nekem ez a lezüllesztett "politikai vita " , néha arccal ír a manus, hogy miket művelne fejemmel. Egyre komolyabban vehető a net :D
2019. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!