Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem tánogatták a Puskás...

Akik nem tánogatták a Puskás stadion felépítését (a falábú focistáknak) azok majd az AC/DC meg az Aerosmith stb. koncertekre sem akarnak kimenni majd ugye?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 15:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Jön a nagy rockbanda:

-Turnét tartunk, aminek egyik állomása pont Budapest lenne. Kellene egy hely, ahol többtízezres koncertet meg tudunk tartani.

--Sajnos ilyen nem áll ilyen rendelkezésre.

-Valami azért csak akad, szabad terek, parkok...

--Vannak szép stadionjaink!

-Mennyire leharcoltak?

--Kérem, vadi új állapotban. Mintha még sose lett volna használva.

-Rendben. Előre több napra is kibérelnénk, hogy a hangrendszert, elektronikát és a többit felállítsuk.

--Az sajnos nem fog menni.

-Értem, bizonyára fontos nemzetközi meccsre gyakorolnak.

--Áh dehogy, évtizedek óta nem jutott ki a csapat. Egyszerűen csak nincs pénz a működtetésére.

2019. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Micimacko67 ***** válasza:
85%

Kérdező, sorold még...érdeklődéssel olvastam remek érveidet...

Ilyenkor mindig boldog vagyok, hogy ebben a kis országban ilyen remekül érvelő és széles látókörű emberekkel élhetek együtt...mint te is...

2019. dec. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Tudnék érvelni ha akarnék. De nektek akik leszavaznak a Gyurcsányra, vagy vele összefogó akármelyik pártra, teljesen felsleges.


Aki megélte a 2002-10 közötti időszakot és mégis ezekre szavaz az veszett fejsze nyele.

A sok fotelforradalmár tini meg azert lázad ez ellen a rendszer ellen mert ebbe született bele. Az érvek nem számítanak nekik. Talán majd a gumilövedék fog. Csak akkor már késő lesz

2019. dec. 7. 07:35
 14/27 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, köszönöm a megtisztelő válaszod...

Kíváncsi lennék, hogy téged a fideszes tevékenységben mi fogott meg igazán?

Mivel és miért tudsz azonosulni ezzel a párttal?

2019. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Sorolhatnám ha akarnám


Kezdhetném azzal, hogy alapból jobb oldali vagyok. Folytathatnám azzal, hogy közalkalmazottként megduplázta a fizetésem és jelentősen javitotta a munkakörülményeimet. Amiből te ugyanúgy prifitálsz ahogyan én is.


De ami a legfontosabb! A jelenlegi belpolitikai paletta ellenzéki pártjai közül,egynek sem szabad hatalomra kerülnie.

2019. dec. 7. 09:06
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"Az orbán kormany alatt a válogatott legalább kijutott valahova.előtte mikor is?"


Hát nem is tudom, mikor voltunk utoljára VB-n? Kik voltak kormányon akkor?

2019. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Akkor szavazz a Kádárra😅
2019. dec. 7. 10:10
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, okostojás, hogy apád fejébe veszi, hogy vesz egy Audi A8-ast, holott a család a lakáshitelt se tudja törleszteni. Anyucid rimánkodik, hogy ne vegyen Audi A8-ast, hanem koncentráljatok a hiteltörlesztésre, de apuci hajthatatlan, és megveszi a kocsit.

A család megy valahová, akkor az anyuci ne üljön be a kocsiba, mert ő ellenezte az autóvásárlást?


Intelligencia a csúcson!


Ennyi erővel én is feltehetem a kérdést, hogy használod-e az egészségügyi szolgáltatásokat, amikor magatartásoddal azt bizonyítod, hogy a stadion fontosabb, mint az EÜ! Kezeltesd magad a stadionban!


És képzeld, nem megyek AC/DC stb. koncertre.

2019. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam csak egy hozzászólását. A kérdező egy troll. Ennyire hülye nem lehet valaki.
2019. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 qkker1 ***** válasza:
100%

"A kérdező egy troll. Ennyire hülye nem lehet valaki."


Nem troll, csak nála tökéletesen működik a fideszes agymosás!

2019. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!