Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor gondoltad először, hogy...

Mikor gondoltad először, hogy a Fidesz lábbal tiporja a demokráciát?

Figyelt kérdés

Nekem az volt az első ilyen magatartásuk mikor megzsarolták az embereket azzal, hogy aki nem lép vissza az állami nyugdíjrendszerbe az nem kapja meg abból a pillérből a nyugdíjának a lényegi részét, de viszont fizetnie ugyanúgy kötelező marad míg dolgozik.

Kíváncsi lennék kinek mi volt az első dolog amikor úgy ítélte meg, hogy Fidesz nem demokráciában gondolkodik.


2019. dec. 8. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Utána kéne nézned, mert amit úgymond példának írsz, annak semmi köze a demokráciához, egész másról szól.
2019. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
1998-ban amikor először hazudott éjjel-nappal.
2019. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Számomra lassan jött a felismerés. Szerintem nem is tiporja, csak megszerez minden médiumot, anyagi javakat, megváltoztat ezt-azt (pl. választási körzetek), a demokrácián belül marad, de a propagandájával, pénzével meggyőzi az embereket.
2019. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Úgy is feltehetted volna a kérdést, hogy érezted-e már úgy.... De megértem, hogy nemleges váloszokra nem vagy kíváncsi, végtére is te egy demokrata vagy.
2019. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Én azért már az első fidesz-kormány idején is éreztem.
2019. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
De a kettős állampolgárság ügye pl. nagyon ilyen volt.
2019. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy a kérdésem ennyire betalál majd a fideszeseknek, de nagyon jót nevettem az enyém után születő trollkérdés dömpingen, köszi! :DDD
2019. dec. 8. 19:08
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

már annyi szarságot csinált, hogy nem is tudom melyik az első


de az biztos, hogy már az első kormányzásából is elegem volt.

2019. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Az első Orbán-kormány alatt illetve mikor a MIÉP-pel nem bevallottan, de azért kokkettáltak. Ebből is látszik, hogy ők nem átallnak a szélsőjobb fele fordulni ha érdekeik úgy kívánják meg.
2019. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Amikor a választási törvényre először rávetette magát, azt hiszem a gerrymandering nevű csalás volt vagyis a körzetek átrajzolása az első művük. Amikor valaki körzeteket manipulálgat annak a fényében, hogy mikor lehet biztosan ő a győztes az már nem népakarat hanem egy mesterségesen alakított eredmény. Persze aztán ezután ennél sokkal súlyosabb dolgokat műveltek a választási rendszerrel ennél.
2019. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!