Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek ha nagyon félek a...

Mit tegyek ha nagyon félek a migránsoktól? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én folyamatosan követem az eseményeket a TV-bők internetről és eléggé nyugtalanító ahogyan ellepik Európát ezek a kétes szándékú és származású lények. Jelenleg a Fidesz az egyetlen párt, amely védeni kívánja az országot tőlük. Én mindig is féltem az ilyen primitív emberszabásúaktól, akik nem akarnak dolgozni se és csak erőszakolnak mindenkit aki mozog. Én már voltam börtönbe és nem kérnék ebből mégegyszer. Mindegy ezeknek, hogy nő vagy férfi vagy kecske, csak egy luk legyen rajta...


Visszakanyarodva a fő kérdéshez, én támogatom a Orbán Viktor az elnyomó nyugat elleni harcában. A dekadens nyugat csak a romlást hozza a világra ezzel a felelőtlen, hedonista világszemléletével. Ezért nincsenek már hazafias fiatalok sem, mert a médiából azt látják, hogy az mennyire nem menő dolog szeretni a hazát, és gyűlölni azt ami más. Én azért támogatom a Fideszt, mert ők megtanítják az embereket erre, mert sokkal biztonságosabb egy olyan ország ahol konzervatív felfogású hazafias emberek élnek és elutasítanak mindent amit nemzeti érdekekkel ellentétes. Ti hogyan látjátok ezt.



2019. dec. 10. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez történik ha túl sok TV-t nézel. Egyetlen párt támogatta nyíltan és 1 nem válaszolt a migráns kérdésre. Arról nem beszélve hogy igaz, a kerítés megépült, viszont kinyitották. Nézz utána hány ezer migránst telepítettek be Magyarországra. Ugye Viktor bácsi nem azt kell nézni mit mondok, hanem mit csinálok. Amit meg csinál, hogy bárkit beenged ide.
2019. dec. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hollófernyiges ***** válasza:
67%
Elég gyenge trollkodás, kedves kérdező.
2019. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Igen.

Iratokkal,legálisan érkezőket beengedjük évtizedek óta.

A jött ment sáskák meg egyszerűen nem kellenek,nincs rájuk szükségünk.

Röhejesen próbálgatjátok összemosni ezt a két dolgot,hogy legyen miért köpködnötök.

Szánalmas.

2019. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 meszike91 ***** válasza:
39%
Rettegj!
2019. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

"Mit tegyek ha nagyon félek a migránsoktól?"

Kapcsold ki a TV-t!

2019. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Most is emberevő migránsok tízezrei készülnek ide jönni Soros György vezetésével. Ő biztatja őket arra, hogy ide jöjjenek, a férfiakat öljék meg egyèk meg a nőket erőszakoljàk meg. Ő maga a Sátán egy átkozott szörnyeteg. De ne félj kérdező, a hős Orbán Viktor miniszterelnök Úr megvéd minket, Téged is.
2019. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Menj vissza a börtönbe.
2019. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Orbán elérte célját: a primitív agymosottak rettegnek!

Ő meg majd megvéd...

És ezt te benyalod...

Kezd a válaszomat elölről újraolvasni!

2019. dec. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
10%
Legtöbb hozzászóló egy gyenge trollkérdést se ismer fel.
2019. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Kecskerotyis probléma nem is létezik. Ha vannak is, mind szelíd orvosok.
2019. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!