Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon melyik réteg a...

Magyarországon melyik réteg a legfogékonyabb a náci ideológiákra?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy valakit ilyen ideológiák kezdjenek el vonzani? lehet, hogy többnyire valamilyen gyerekkorban elszenvedett trauma állhat a háttérben? Vagy egyszerűen ezek az embereknek csak a gyűlölködés az egyetlen örömük az életükben? - már amennyire ezt lehet életnek nevezni..

Az igaz, hogy általában a szegényebb, kilátástalanabb sorsú embereknél szokás az ilyen szélsőséges gondolkodás?



2019. dec. 11. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Az aki nemcsak buborékban éli le az életét egyes elemeire fogékony lehet ha nem is az egészre
2019. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Általában azoknak tetszik a szélsőjobb, akik Kádárra is elcsöppenve emlékeznek vissza. Ez nem meglepő, ugyanis a Kádár-rendszer és egy fasiszta diktatúra berendezkedése és elvei közt nem igazán van különbség. Nem véletlenül mondják, hogy a szélsőjobb és a szélsőbal igen csak közel állnak egymáshoz.
2019. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen,a képzetlen 8 általánossal rendelkezőknél gyakoribb a szélsőjobb.
2019. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Tudományosan bizonyított tény, hogy az iskolázatlan, legalja rétegre a jellemző. És tényleg, de ennek Magyarországon más oka is van.

Usa-ban pl a "white trash* réteg valamiért mindig büszke amerikai.

Pont úgy ahogy itt, az alja rétgnek csak a származás maradt.

2019. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 meszike91 ***** válasza:
100%

# 4/4 Időpont ma 12:38


Ha én azt mondanám az amerikai gettóban élő négerekre, hogy black trash, akkor szerintem egyből rasszistának lennék bélyegezve.

2019. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A néger már eleve trash, de a kifejezést nem én találtam ki:


[link]



[link]

2019. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 meszike91 ***** válasza:
Azt tudom hogy nem te találtad ki. A néger szóval meg nem tudom mi a baja egyeseknek.
2019. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
Tudatlanabb, szegényebb, vagy ellenkezőleg, értelmesebb, de mindenképp érzékenyebb, igazságérzetesebb réteg. Alapjában véve igazuk van, nyilvánvaló, kik irányítják a dolgokat, ha minden 2. médiabeli a 2%-os kisebbség tagja, vagy az év nagy részében a nácizmus bűneire emlékeztetnek minket. De ezt a problémát még senkinek sem sikerült megoldania, és nincs rá reálisan esély. Az emberiség nagy része könnyen irányítható, nem képes gondolkodni.
2019. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%

Attól függ, hogy mit értesz náci ideológián. Mert manapság minden normálisabb dolgot nácinak neveznek egyes agyhalottak. Nem hinném, hogy akik úgymond a "náci ideológia" hatása alatt állnak, azok kitéve-betéve ismernék a nácik elképzeléseit.

A versaillei "béke" elítélése náci dolog? Mert ők is elítélték.

Vagy ha nem értek egyet a multiáruházak kiskereskedőket elnyomó jelenlétével, náci vagyok? Mert a nácik javasolták, hogy a "multikat" társadalmi tulajdonba kell venni és felosztani.

Vagy ha agrárreformot szeretnék, szintén a náci ideológia hatása alatt állok?

2019. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, ha a fehér európai emberen kívül mindent ki akarsz irtani, akkor pl náci vahy.
2019. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!