Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már most látszik, hogy Karácso...

Már most látszik, hogy Karácsony Gergely jobb és szavahihetőbb főpolgármester mint Tarlós volt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Attól én még kíváncsi vagyok, hogy mi került nekünk 1 milliárdba.
2019. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

" mostanában ez a politikai stratégia hogy mindent összehazudoznak,ígérgetnek hangzatos ígéreteket mondanak, aztán semmit vagy csak nagyon kevés részét tartják be."

Mindig is ez volt, nézd csak meg a Fidesz programját, és hogy mit valósítottak meg belőle.

Megvédték a nyugdíjat? Nem

Megvédték az oktatásügyet? nem

Mevédték az egészségügyet? nem

Miket is ígértek még?

Ja emlékszem! Ügynök akták nyilvánosságra hozása. Most szavazták le pontosan huszadszor.

Soroljam még?!


Azon rugózni, hogy három alpolgármesterrel több van, éppolyan nevetséges, mint azon rugózni, hogy tiszteletdíjat emeltek. Mintha a Fidesz, vagy bármelyik nem ezt csinálta (mindig). Ráadásul a polgármester és főpolgármester illetményét törvény határozza meg éppúgy, ahogy az államfőét is (az is emelkedett rendesen).


Viszont egy rakás szerződést felbontottak, ami csak a Fideszesek zsebtöméséről szólt, semmiért cserébe, így máris kifizetődött a pluszköltség.


És hogy milyen nagy kiadások voltak így elsőre? Talán a bukott polgármesterek sok éven át ki nem vett szabadságainak kifizetése pl. (bár szerintem csak az volt, hogy csalás történt ezen a téren).


Szerintem jelentős dolog, hogy míg Tarlós csak hajbókolva beleegyezett volna még végtelen stadionba, beleértve az annyit emlegetett atlétikai stadiont is Karácsony komoly feltételekhez kötötte, 50 milliárd budapesti EÜ fejlesztésre, erdő telepítés, az atlétikai stadion nem szimpla stadion lesz, hanem sportkomplexum, amit később bárki igénybe vehet tömegsportra...


Egyébként nem arra gondol itt valaki, hogy kiborult egy rakás csontváz, Fideszről maradt adósság? Azt nem Karácsony csinálta egy hónap alatt.


Most még csak ott tartanak, hogy átnézik a szerződéseket, hogy minden rendben, és egy rakás szabálytalanságot, hiányosságot, adósságot, felesleges kiadást találtak.


Írja már nekem valaki össze tételesen, hogy Tarlós milyen eredményeket valósított meg Demszky leváltása utáni első hónapban! Többet, mint Karácsony? Konkrétan mennyivel, miben?! mellékeljetek hiteles forrást is!

2019. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Brandon41 ***** válasza:
53%
#12 Amit írtam az természetesen a Fideszre is igaz, meg mindenki másra aki ezt csinálja. De azért most is vannak "kompenzálások" azoknak az MSZP-s pártkatonáknak akik nem nyertek a szavazáskor. Olyan embereket tesznek tanácsadónak akiknek nem adnám mert lennének rátermedtebb,hozzáértőbb tanácsadók (most konkrétan Kálmán Olgára gondolok).
2019. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Meg brüsszeli kiküldött, még Vágó, stb.

Vészhelyzet, antiszemita "plakát", PR bringázás, de hol marad a városvezetés, mint munka?

( ez fog igazán sokba kerülni)

2019. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen. Tarlós mikor csinált ilyet? Tarlós csak egy NER-lovag volt.


[link]

2019. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Itt eleg velosen elmondjak:

[link]

2020. máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!