Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A belvárosi polgármester...

A belvárosi polgármester miért akarja nácizva eltávolítani a kettős keresztet?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel bármit be lehetne tiltani, aki nem ért egyet velünk. Az nem igaz, hogy a Mi Hazánk náci, de ha az lenne, bőven vannak nácik, kommunisták, nemzetellenesek máshol is. (MSZP, DK, Momentum, etc.) Az egyik vallás, amelyet a polgármester támogat, pl. kiválasztottnak tart egy népet, és nem igazán az együttműködésre tanít. És mintha a muzulmán vallással is lenne egy ilyen probléma Nyugat-Európában...

2019. dec. 16. 20:42
1 2 3
 11/22 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
73%

Kb. minden cikkben le van írva az indoklása, miért kell megkérdezni mindent olvasás helyett?


"Az elutasításnak semmi köze a keresztekhez vagy a kereszténységhez - ahogy a Mi Hazánknak sem. Amíg én vagyok a polgármester, a VI. kerületben nem fogja magát egy náci szellemiségű párt vallási jelképek mögé bújva reklámozni"


Ezért nem akarta a keresztet. Hogy egyetértesz vele vagy sem, az más kérdés.

2019. dec. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%

Én ezt a közlemémyt szeretném látni a főpolgármester úrtól:



"Az elutasításnak semmi köze a menórához vagy a zsidósághoz - ahogy a baloldalnak sem. Amíg én vagyok a polgármester, az egyik kerületben nem fogja magát egy kommunista szellemiségű párt vallási jelképek mögé bújva reklámozni"

2019. dec. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
Mert keresztény- és magyargyűlölő.
2019. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
6%

""Az nem igaz, hogy a Mi Hazánk náci"

De nem ám. Leninék sem voltak kommunisták."


De te az vagy - méghozzá a hazugabb fajtából!

2019. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
06:46: melyik kommunista szellemiségű párt akar a VI. kerületben menórát állítani? Sorolhatod.
2019. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Mert a nácikokozás az egyik legnagyobb üzlet, meg érzékenyítési alap manapság.
2019. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az MSZP az MSZMP utódpártja, nem mondvacsinált náci, mert a "bevándorlók" ellen hergel, hanem embereket gyilkolt meg, százezreket, diktatúrát vezetett. A DK-t is komcsik vezetik. A Momentum és társai liberálisok, magyarellenesek. A Jobbikkal, amely szintén "náci", együttműködnek Soproniék.
2019. dec. 17. 11:34
 18/22 anonim ***** válasza:
36%

Egy kis igazság a libsiknek:


[link]

2019. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Másrészt karácsonyhoz nem különösebben kapcsolódik a kereszt, építsenek betlehemet."


Pont az a probléma, hogy manapság a kereszt nélkül arról szól a karácsony, hogy vásárold magad rogyásig, és edd magad hülyére.

2019. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#19

Továbbra se teljesen értem, hogy a kereszt miként kapcsolódik a karácsonyhoz, ami az Ige megtestesülésének ünnepe. Persze a Teofánia végső célja valóban a keresztben mutatkozik meg, de talán még sem annyira karácsonyi szimbólum. Főleg akkor, ha egy álkeresztény párt politikai célokra akarja csak felhasználni, bármilyen vallási meggyőződés és hit nélkül.

2019. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!