Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszintén! A sok fideszes aki...

Őszintén! A sok fideszes aki a pártközpontból kijött sorvezető alapján Soros meg migránsozik elhiszi amit mond? Vagy titokban jót nevet azokon akiket ezzel megvezetnek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nézz egy picit szét, mondjuk itt, a GYK poltika-rovatában! Milyen kérdések, és milyen válaszok születnek? Kik kapnak 100%-okat és kik nullákat? Kik ársztják el a bugyuta krumplis-, vagy doktororbánviktormihályos kérdéseikkel az egész oldalt, minden nap? Ők vajon melyik pártközpontból kapják az utasítást? (Van kb. 6-7 lehetséges megoldás.) Én már százszor megkaptam, hogy fizetett (kormány)propagandista vagyok, csak mert képes vagyok alanyt és állítmányt viszonylag sikeresen egyeztetni... :)
2019. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszik el. Ők is ugyan úgy tudják hogy hazugság mint viktor és társai. Ezt a sorosmigráncsozást tényleg csak a társadalom legalja, az iskolázatlan, analfabéta csinovnyikok hiszik el, a kisnyugdíjasok és a zsákfaluban élő, a faluhatárt soha át nem lépő egyedek. Aki már írni és olvasni tud az nem nagyon hiszi el.
2019. dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Molyember ***** válasza:
75%
Látod, első, engem kb. ugyanezért privát üzenetben fenyegettek akasztással. Igaz, ő egy mezei szélsőjobbos volt, fideszesek ilyet nem szoktak, csak elküldenek a francba. A kérdező jót kérdez, előbb-utóbb ez mindenkiben felmerül. A kormányt bármi kellemetlen kérdés, vád, kritika éri, az egyetlen reakció, hogy sorosozik. Képtelenség komolyan venni, az emberek már úgy vannak ezzel, mint az időjárással, semmit sem tehetnek ellene. Viszont vannak páran, akik még a kormánynál is erősebben nyomják ezt a hülyeséget, és egyszerűen nem akarja elhinni az ember, hogy ezek tényleg elhiszik ezt, hiszen az azt jelentené, hogy az ország szavazókorú lakosságának jó része buta. Nagyon. Jobb érzés arra gondolni, hogy őket csak fizetik ezért, és nem gondolják komolyan. Itt nem az eltérő véleményekről, világszemléletről van szó, még csak nem is a gazdaságot érintő lépéseiről a kormánynak (mert ehhez a többség nem ért, hiába állítja az ellenkezőjét), hanem a Soros-migráns tengelyről, ami már rendesen sértő.
2019. dec. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

#4: Akkor jöjjön egy friss, ropogós kérdés a reggeltől-estig itt nyomuló elvbarátaid egyikétől:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

Értelmes fiúnak tűnsz. Nem ciki néha látnod, hogy ilyenekkel kerülsz egy platformra? :)

2019. dec. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jo mindenhol vannak ilyenek. En elitelem Gajda Peter ugyeit is. De azert lassuk be ez a migrans brusszel soros meg a tobbi akkora csacsisag hogy csak na.
2019. dec. 18. 02:02
 6/14 Molyember ***** válasza:
87%
Nem kerülök vele egy platformra, ő egy régi troll itt. Nem az elvbarátom. Miért használtad ezt a szót?
2019. dec. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

(A rosszemlékű) Goebbels mondása:

"Az a politikus, aki százszor hazudja ugyanazt, százegyedjére maga is elhiszi!"

Jobb, ha így van, mert akkor idővel téveszmés lesz, mert ha nem, akkor marad aljas hazudozó.

2019. dec. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha a paranoiás főnök fizet a téveszme fenntartásáért, akkor miért ne ? Ha ez a célravezető, akkor komolyan kell venni, komoly munkához komoly arckifejezés illik.
2019. dec. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan, hogy hiszi-nem hiszi. Az gondolkodással járna. Ha pedig már gondolkodik, netán kételkedni merészel akkor megbízhatatlan és repül.
2019. dec. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem már elhiszik különben elsüllyednének a szégyentől ezek a felnőtt emberek. Most is utóbb ez a sorosorchestrázás akkora ciki volt, az nem igaz, hogy valaki így leégeti magát ha nem hiszi amit hazudik.
2019. dec. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!