Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Index leközölt tegnap pár...

Az Index leközölt tegnap pár cikket, amiben a karácsony témáját piszkálgatták meg, valamint a karácsonyfa állítást ekézték (a karácsonyfa szerintük egy halott tetem). Más vallásokról miért nem írnak ilyen "tényfeltáró" cikkeket?

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 08:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%

Kitérő: 19, A sötét te vagy. Én meg se takács, se szakács, se más nem vagyok.


Leszállhatsz rólam, foglalkozz a témával.


Különben:

Szerintem, nem tavaszra tették Jézus születését, hanem valamikorra szeptemberre, ami a naptárreformmal megváltozott.

DE most már arról is szó van, hogy Jézus valami 6-7 évvel előbb született, nem?


Bár nem is ez a lényeg, hiszen szimbólumról van szó, nem formaságokról, nem?

2019. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha az index tényleg egy vagány polgárpukkasztó volna, akkor írna többi kisebbségről, - zsidók, homárok, cigányok, stb,- is hasonló jópofaságokat. Hátha ez csak egy sorozat első része.
2019. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Ha az index tényleg egy vagány polgárpukkasztó volna, akkor írna többi kisebbségről,"


Arra azt hiszem várni kell, olyanok ezek az indekces zugfirkászok nagyon csendben vannak.


Nem tudom amúgy mit foglalkoznak vele, hogy ha vannak akik borzasztóan szeretnek karácsonyfát állítani. Ezért nyugodtan lehet egy moslék szennyoldalnak titulálni eme "hiteles" bagázst.

2019. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdezek valamit, ami nem is tudom hogyan jutott eszembe, de idevág:

Honnan-miből lett az, hogy a nyugatinál menórát állítsanak?

És mért pont oda?

2019. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!