Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valakinek olyan építkezés...

Van valakinek olyan építkezés a környékén, ami gyanúsan magas összegért folyik, és megy mögötte a mutyizás?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A közeli középiskola bejárati lépcsőjét (kb 10 négyzetméter a területe, 8 lépcsőfokkal, kültéren) 10 millió forintért csinálták meg közbeszerezve. Én pedig ránézek és csak egy max. 100 ezres cementkupacot látok, persze nem vagyok építész, hogy megszakértsem.
2020. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kb az összes közbeszerzést amelyik mészáros nyeri, jellemzően lenne olcsóbb kivitelező de valahogy mindig csak mészáros felel meg.


Mondjuk nem nehéz ha azt vesszük rá íratja orbán a közbeszerzéseket.

2020. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4-es metró, mondjuk már befejezték.
2020. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másik: kollégiumi szobák felújítása. 2 szoba újrafestése + a fürdőnek az újracsempézése és a wc cserélye 4 millió forint. Tudtommal ebben nincs benne a nyílászáró csere, de szerintem azzal együtt is túlárazott lenne.


És (az előzővel együtt) ezeket a helyi Klikk vagy a kancellária menedzseli le, szóval szerintem ezekből mégcsak nem is csurran cseppen az igazgatóknak, csak a központi irodáknak a random ügyintézőinek és a kivitelezőknek.

2020. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jesszus, ez melyik kollégiumban kerül ennyibe?
2020. jan. 2. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!