Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják azt az ellenzék...

Miért hazudják azt az ellenzékiek Orbán Viktorról, hogy cigány?

Figyelt kérdés
Annyian írták már ezt de konkrét bizonyítékot még nem láttam. Csak a gyűlölködés megy nálatok. SZerintem nem cigány. Bezzeg ha a Fidesz járat le akkor kiakadtok mikor ugyanazt csináljátok ti is.

2020. jan. 3. 21:08
1 2 3
 21/27 GodoTamas válasza:
50%
2020. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%

Láttam is, és ismerek is nagyon rendes, becsületes, tisztességes cigány embereket!

Orbán Viktorról egyik sem mondható el!

2020. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ez csak kitaláció és lejáratás ő nem cigány.
2020. jan. 8. 14:29
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
Apai ágról zsidó (eredetileg Olstein), anyai ágról cigány, én úgy hallottam.
2020. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy lejáratás ha cigány?- kérdező!

Azért az, mert annak született.

Téged meg kivágatlak innen a francba - te szegregátor patkány!

2020. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
38%
Mert az. Amúgy a tettei minősítik az embert, nem a származása; nem azért utálják sokan, mert cigány, hanem mert becstelen és pénzéhes.
2020. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Rojita válasza:
52%

Mert 1. ránézetre echte az (nézd meg az érettségi képét, mint a cigányvajda csicsásan felöltöztetett fiacskája). 2. Mert mást mond és mást tesz. Elsöprő dumájával tipikus példája az utcai szélhámos, csaló lejmolóknak.


Apukája paraszti családból származik, munka mellett tanult üzemmérnöknek. Anyukája pedagógus, úgy olvastam, kisegítő iskolában cigány gyerekeket segített felzárkóztatni. Újságban fényképet csak az apjáról láttam, némileg hasonlítanak egymásra, de a tipikus, sötétebb roma bőrt apján nem lehet megállapítani.

Mivel a magyar paraszti családokra nem volt jellemző, h összeházasodjanak a mindig is szeparáltan élő cigányokkal, sztem, a felmenőinél, náluk sem történt vegyes házasság. Azonban a szerelemnek nem lehet parancsolni. Egy - két generációval régebben, egy elhanyagolt Orbán- feleséget megvigasztalhatott egy jóképű, roma köszörűs, vagy muzsikusfiú. Nincs ebben semmi különös. Előfordult. A domináns bőrszín azóta elő-előjön.


Ismétlem, nincs semmi baj a jellegzetes roma külsejével. A baj a szerénytelen, harács, félre beszélő természetével van. A saját viselkedése, beszédstílusa adja a köznépben évszázadok óta tolvaj szélhámosoknak nevezett kisebbségi népcsoporthoz tartozását.

2020. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!