Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ORBÁN VIKTOR miniszterelnök...

Ha ORBÁN VIKTOR miniszterelnök úrról írnám a diplomamunkámat érinthetné az hátrányosan az értékelésemet?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem O1G lesz a címe, akkor akár még előnyöd is származhat belőle, ha be akarsz épülni a maffiába.
2020. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Akár, bíráló függő.

Volt egy szakdoga nálunk amiben ecigi tervezéséről írtak, és a bíráló szívből gyűlöli a bagós parasztokat(nem én bíráltam, de ezen állaspontjával egyet értek).

Úgy lehúzta az egyébként szakmai szemmel jó szakdogát mint a pinty, szerencsére oda tudtuk adni másnak gyorsan aki normális bírálatot írt.

2020. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

ugyan miért?

de azért még hosszú az út a diplomamunkáig

előbb a nyolc általános aztán az érettségi alapdiploma és akkor mesteren lehet írni a diplomamunkát

2020. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
de lehet kár is belefogni, mert mire te eljutsz odáig, orbán már rég lehet, hogy nem is él
2020. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel szépet nem tudnál írni, és ha a valóságot próbálnád jellemezni trágárkodnod is kéne, továbbá elmélyülni a pszihiátriai betegségek rejtelmeibe és az elmekórtanban, és a tolvajlás rejtelmeibe. Biztos akarod te ezt?
2020. jan. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyakori félreértés, hogy egy szakdolgozat a téma egzotikussága tesz értékessé. Nem, hanem a kidolgozottsága, alapossága. Én nem tartom szerencsés témának, mert nincs igazi jelentősége, egy ember, ennyi.

Úgy meg nem sok forrást tudsz hozzá szerezni, ha meg a politikai tevékenységét vizsgálod, az már nem az Orbán, hanem ő és a környezete, Felcsúttól, Putyinig.


DE nem tanácsolom, mert sajna nem lehet bízni a bírálókban, nekem is volt kollégám, aki egy mondaton behisztizett, és gyenge 2-est adott egy nagyszerű dolgozatra.

2020. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

nyilván totális tudománytalan blődséget előadni egy ilyen dokumentumban

nyilván egy orbánfób 444-es véleménycikk mondandóját marha nehéz lesz megvédeni tudományos alapon

2020. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!