Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy a Fidesz...

Hogy lehet hogy a Fidesz jobboldali miközben tele van volt KISZ tagokkal?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 12:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Sőt, úttörők is vannak köztük, meg kisdobosok, ne felejtsd el megemlíteni.
2020. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Sőt, én tisztséggel rendelkező kisdobos voltam, én voltam a nótafa.
2020. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Megtanulták a képmutatóskodást, mellébeszélést, mást orránál fogva vezetést, most ennek a gyümölcsét szüretelik (a KDNP-sekkel együtt).
2020. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Voltak már mindenek csak akasztott emberek nem.


Liberálisok, kommunisták, soros ösztöndíjasok, ceu diplomás a fele, éppen ami szavazatot hoz.


Most hűdekereszténykednek épp 20 éve még térdre csuhások volt a divat.....

2020. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Úgy ahogy Orbán! Volt már ő kommunista, meg liberális meg vallásellenes meg demokrata meg polgári meg keresztény meg illiberális meg a f.om tudja mi nem....
2020. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Sőt, elárulom neked, hogy én voltam osztálybizalmi, sőt azt is elárulom neked hogy gimnáziumban kötelezően beléptem, illetve beléptettek egészen pontosan a KISZ be még 1987 ben, és 1989 ben pedig egy vidéki Fidesz alapszervezet vezetője lettem, és rohadtul nem érdekelt, hogy KISZ tag voltam, mert semmit nem jelentett számomra, egy gyűlésre nem mentem el, egy tagdíjat nem fizettem be... ezzel az erővel rám is mondhatja bárki, hogy Fidesz alapszervezeti vezető volt, két évvel azelőtt meg még kisz tag volt még...húúamindenit!

Inkább annak olvassál utána, hogy amikor megszűnt a KISZ, hogyan és kik vették át a DEMISZ ben a KISZ vagyonát, és azzal mi lett... kezdjed mondjuk a csillebérci úttörőtáborral, meg a budapesti székházuk ügyével... és hogyha majd Gyurcsány Ferenc nevébe fogsz botlani véletlenül, akkor az mégsem lesz a véletlen műve!!!

2020. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Kulturálisan jobbosok, gazdaságpolitikájuk meg kommunista. Meg néhány módszert átvettek (hanyatló nyugat, aki nem dolgozik az egy semmirekellő, stb)
2020. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Először is a szocializmusban mindenkinek be kellett lépnie a pártba. Diplomásoknak kötlező volt sajnos Kiszesnek lennie. Viszont míg Orbán csak kisztag volt, addig Gyurcsányék és slepje a KB központi bizottság oszlopos tagjai voltak


Az MSZMP teljes vagyonát is az MSZP vitte tovább. A Fidesznek a 0-ról kellett kezdenie

2020. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

"Először is a szocializmusban mindenkinek be kellett lépnie a pártba. Diplomásoknak kötlező volt sajnos Kiszesnek lennie. "


Ne hazudj rengeteg ma is élő értelmiségi NEM! lépett be a kiszbe.


Ne elkucsánnyal akard mosdatni a kommunista orbánt, ezerszer lerágott csont ha x ölt attól y gyilkossága még nem törlődik el.

2020. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%

8

Nem mindenkinek kellett belépni, csak minél magasabb lett volna a fizetése, annál inkább lett kötelező.

Mert a párttagdíj 25% volt, ha 10 ezer lett volna a fizetés -ami pl. egy vállalatigazgatóé-, az a pártház dolgozóinak 2500ft volt.

A 2 ezer ft-os -mondjuk műszaki rajzolói, szakácsi, tanári- fizetésből meg nem 25% hanem csak talán 10% volt a tagdíj, az csak 200 ft fejenként, hogy a függetlenített pártdolgozók fizetése legyen.

Bár arról fogalmam nincs hogy a pártházban dolgozók mennyit kaptak.

2020. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!