Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Tudnátok erre...

Fideszesek! Tudnátok erre válaszolni?

Figyelt kérdés

Csak pár kérdés. Mind tudjuk, hogy a Fidesz választás előtt 2 szóval kampányolt: Soros, migráns. Magyarul: Soros áll az egész mögött. Soros a rossz. Brüsszel a rossz. Nem engedünk be migránsokat. Na mármost. Hogyan fogadtátok amikor Orbán beengedett 1300 menekültet? És azt, hogy utána Szili meg a többiek el se merték mondani hol vannak?


A másik. Köztudott, hogy Mészáros Lőrinc M.o. leggazdagabb embere. Pedig csak egy bukott gázszerelő volt. De az Orbán kormány alatt az övé lett rengeteg cég, tv, rádió, újság stb. Szerintetek ez puszta szerencse? Vagy ti is azt valljátok, hogy Pénztárosnak azért lett annyi pénze mert szoros barátságban áll Orbán királlyal?


Köszi a válszokat :)



#FIDESZ #csak a jobbik
2020. jan. 16. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok fideszes, de izgalmasnak tartom a kérdést, remélem lényegretörő válaszok fognak érkezni hozzád.


Csak ezt szeretném kijavítani:


"Pedig csak egy bukott gázszerelő volt."


Mészáros nem volt bukott gázszerelő, hanem sima, hétköznapi gázszerelő vállalkozó volt. 2006-ban ért el 19,2 milli forintos bevételt (kiemelendő, hogy ez bevétel, nem nyereség), ami egy kisvállalkozásnak abszolút megfelel. Azt nem tudom, hogy mennyire volt pengeélen a vállalkozása, de nem is tudok róla, hogy bukott lett volna. Csak kicsi és hétköznapi, mint bármely más gázszerelőé az országban.

2020. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

1 Nem Orbán nyert, hanem a baloldal veszített. Ha érted.

2 Mészáros ezelőtt is üzletember volt, nem sima gázszerelő. Ez csak egy jól hangzó kacsa.

2020. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Orbán az ILLEGÁLIS bevándorlást nem engedi. Aki menedéket kér, az kap.
2020. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a javítást :D.

Akkor ennyit énis javítanék a bukottrór hétköznapira. Elnézést ha valakit sértett a tudtalanságom.


És kedves 1 es. Hát figyelj. Én sem tudom mennyire volt jó gázszerelő. Az interjúkból annyi jött le, hogy vagy lámpalázas vagy pedig borzasztóan buta.

2020. jan. 16. 21:28
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Abban is pontosítsunk, hogy csak a 2018-as választáson kezdett migránsokkal kampányolni. Azt megelőző választásokon még nem is léteztek. (Soros se)
2020. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

2. Igaz igaz. Nos én nem tudom, hogy Mészáros mennyire volt üzletember, de azt igen, hogy az Orbán kormány alatt lett milliárdos. Méghozzá elég gyorsan.


3. Már bocsi, de van külömbség? Nyilván a mentelmi jogot kapott migráns legálisan mozoghat. Az eddig oké. Csak a kampányban nem az volt, hogy: "Nem jönnek be migránsok, de az bejöhet aki illedelmesen kopogtat és kéri a mentelmi jogot". Ergó át lettünk ba..szva nem?

2020. jan. 16. 21:35
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen. Bocsi, de az évszám lemaradt.
2020. jan. 16. 21:36
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De a kampányban benne volt. A zöldhatáron csinálták a kerítést, nem az átkelőhelyeken.
2020. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

1. Ahogy írták előttem is, nem a Fidesz nyert, hanem az ellenzék veszített. Jelenleg is csak a matekkal tudnak előnyt kovácsolni, nem a kiemelkedő teljesítményükkel.


2. Egyértelműen korrupció. Világos, mint a nap. Haragszunk. Dádá.


De még ezzel együtt is, kire kellene szavazni és miért? Válcsuk le, mindegy kire? Hát a lófaxt mindegy. Végighallgatva, hogy milyen dolgokkal kampányolt az ellenzék (európai minimálbér, mivan?), inkább hagyjuk, mert cseberből vederbe.


Ahogy a dolgok állnak, csak abban reménykedhetünk, hogy ha az élősködő megszívja magát a gazdaállaton, akkor magától leesik. Nem az a megoldás, hogy olyan élősködőket telepítünk, akik átveszik a helyüket (DK, MSZP).

2020. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

2018 ban a Fideszre szavaztam.


1. Felőlem beengedhet 1300 menekültet nem fosok tőlük.


2. Puszta szerencse, hogy jóban van Orbánnal. Ez nem adatik meg akárkinek.


Most egy kérdést intéznék feléd. Ha szerinted a Fidesz ilyen szar akkor hogy a fenébe nem tudtátok a kétharmadot se megakadályozni a nagy összefogásotokkal? Ja és ne a szokásos Fidesz kezében a média, hazudik a Fidesz stb dolgokkal gyere mert azt unom. Amúgy én csak azért szavaztam a Fideszre mert az egykulcsos adó miatt jó sokat tettünk félre.

2020. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!