Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem törődik a...

A Fidesz miért nem törődik a kínai vírussal? Már majdnem az összes ország ellenőrzi fokozottan a reptereit, kivéve mi.

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Mert itt nincsenek is kínaiak,ja várjál...
2020. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kínai vírust Karácsony felügyeli és meg igérte, hogy személyesen számolni fogja s referál róla a saját médiában. Én tökéletesen megbízom a főpolgármester úrban, javaslom, hogy te is ezt tedd.
2020. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Már az első hírnél ellenőrzés alá kellett volna vonni a magyar repteret és senkit be nem engedni Kínából!


Vajon miért nem történik semmiféle ellenőrzés a reptéren itthon?!

2020. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pedig egy-két kérdezőt kellene karanténba tenni, hogy értelmesebb kérdések is esélyt kapjanak.
2020. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kína, USA, Franciaország, Anglia.... építsünk nagy falat?
2020. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha a kormány egy picit is törődne az állampolgáraival akkor megtiltaná a kínaiak beutazását Magyarországra!
2020. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Elég cikis, szerintem ez a Kastler mafla ahhoz, hogy felelősségteljes eü miniszter legyen.

A Fideszre szavaztam, de ha kitör nálunk a járvány, ebbe simán belebukhatnak és akkor örülni is fogok neki.


Sürgősen ki kellene tiltani a kínai gépeket, aki meg Kínából jön, azonnal karanténbe kellene zárni!

Hablatyolnak itt, hogy így nincs veszély, meg úgy nincs - de egy túrót, igenis szörnyű veszélye van a járványnak, ami ellen azonnal mindent meg kellene tenni.

Ha már ideérkezik, akkor nem ússzuk meg áldozatok nélkül!

2020. jan. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!