Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen szánalmas húzásokkal...

Az ilyen szánalmas húzásokkal hogy számolnak el magukban a fideszesek?

Figyelt kérdés

[link]


De mondhatnám azt is, hogy Varjú Lászlót súlyos testi sértéssel vádolták meg, miközben csak seggre esett egy biztonsági őr, vagy mikor kopaszok akadályoztak meg egy népszavazási kezdeményezést, vagy amikor ugyancsak kopaszok és ligetvédők összekaptak, akkor az utóbbiak kaptak büntit, a kopaszokat meg szó nélkül elengedték. Vagy amikor volt a rabszolgatörvényes tüntetés a könnygázzal és megmagyarázhatatlan módon a rendőrök sorfala mögött készített felvételek (eleve ez sem szabályos) a kormánymédiához kerültek véletlenül.


Szóval az ilyen pitiáner dolgok felett hogy számoltok el?


UI.: És nem kérek ujjal mutogatást az ellenzékre, pont azért lett feltéve a kérdés, mert elvileg ti képviseltek "magasabb" erkölcsi, keresztényi színvonalat.



2020. febr. 5. 23:17
 1/10 Neurotech ***** válasza:
29%
Na, kiadtad a dühödet? Akkor mehetsz nyugodtan aludni.
2020. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodj bele, hogy megmagyarázzák a fideszes elvtársak, simán.
2020. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

A fideszesek fasiszta elveket vallanak és már alig várják, hogy eltapossanak mindenkit, aki nem fideszes.

Minden épeszű ember meneküljön az országból.

2020. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az általad linkelt cikknek és a kérdésed hez adott magyarázat között nincs semmi párhuzamos. Bocsánat az offért ami szerintem jogos jelen esetben szóval mi a kérdés?
2020. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Eddig kitartottam a Fidesz mellett, de te végre felnyitottad a szemem. Ez már tényleg több a soknál. Mostantól DK-s leszek (a jóképű Niedermüller Péterbe amúgy is régóta szerelmes vagyok)! :D
2020. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pont úgy ahogy az ellenzékiek az ő ügyeikkel, undorító bagázs mindkettő, sajnos nincsen jó választási lehetőség
2020. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Őrűnek mer a fidesz jó és fujalibsik. Színvonal meg ennél feljebb nincs.
2020. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez volt az esti mese?
2020. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"az általad linkelt cikknek és a kérdésed hez adott magyarázat között nincs semmi párhuzamos. Bocsánat az offért ami szerintem jogos jelen esetben szóval mi a kérdés?"


Időt, energiát, papírt, fénymásolást és munkaerőt nem sajnálva (azaz erőforrásokat nem sajnálva) dolgoztak azon, hogyha egyszer már muszáj a bíróság miatt kiadni közérdekű adatokat, akkor azt a lehető legsz'patósabb módon tegyék. Talán nem olyan komoly, mint a kérdésem leírásában található többi példa, de a szellemiségét nagyon jól tükrözi a dolognak.


A többi hozzászólónak pedig jelzem, hogy a kérdés maximum az én temperamentumomat jellemzi, de a válasz kerülése pedig titeket jellemez. Nyilvánvalóan nem tudtok felelősségteljes választ adni.

2020. febr. 6. 11:16
 10/10 Neurotech ***** válasza:
Én nem tudok felelősségteljes választ adni, mivel egyik párt felé sem fűz szimpátia, az én válaszom arra utalt csak, hogy egy átlag polgár mint te mennyire fel tudja húzni magát azon, ami amúgy sem rajta múlik. Tehát vannak politikusok akik megszedik magukat egyik vagy másik esetleg kaméleonként több pártban is élete folyamán, és röhög az egészen, az embereknek meg stressz miatt tele lesznek betegségekkel.
2020. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!